Israeli Forum of Tokio Hotel
האם אתה רוצה להגיב להודעה זו? אנא הירשם לפורום בכמה לחיצות או התחבר כדי להמשיך.

אינדקסחיפושLatest imagesהרשםהתחבר

אחותי... בעיה קשה

Go down 
+7
גו3י
D<3T
טולהה=T
kliiil <3
ג'ולי3>נימו&מורקי
לירוש. 3>
מורק3>מרווי,לירליר,פרח
11 posters
לך לעמוד : 1, 2  Next
מחברהודעה
מורק3>מרווי,לירליר,פרח

מורק3>מרווי,לירליר,פרח

מספר הודעות : 1087
Registration date : 26.11.07

אחותי... בעיה קשה Empty
הודעהנושא: אחותי... בעיה קשה   אחותי... בעיה קשה Icon_minitime3/12/2007, 12:23

טוב יש לי בעיה.... זה לא ממש קשור לפורום אבל חשבתי שתוכלו אולי לעזור לי אז...
יש לי אחות בת 10 קוראים לה בר אני נוראא אוהבת אותה אבל היא ממש מעצבנת לאחרונה זאתל אומרת מאז שההורים שלי נפרדו, לא מזמן בסוף החופש הגדול הם נפרדו היא מזה מעצבנת, היא כל הזמן משקרת אפילו לאמא שלי דוגמא: הלכתי ביום שבת ליום הולדת של הבת דודה הקטנה שלי ואני הכנתי לה ברכה אחת מכולנו זאת אומרת ממני מבר אחותי משיר אחותי התינוקת מאמא שלי ואבא שלי כי הם עדיין בקשר טוב עם אבא שלי ואחת ממני לבד ובר אחותי הכינה אחת ממנה והיא הייתה אמורה לשים את כל הברכות בשקית של המתנה אז הגענו לדודה שלי ואז הגיע הזמן לפתוח מתנות אז נתנו לה תמתנה והיא שמחה וכל זה ואחז בר אחותי באה להקריא לה את הברכה ואז היה תורי אז אני לוקחת את השקית כדי להוציא את הברכות וטאין ברכות! ובהתחלה חשבתי שאמא שלי שחכה או משהו אבל אז אמא שלי קוראת לבר הצידה וראיתי שהיא שואלת אותה אם היא הכניסה תברכות ואז שאנחנו חוזרות לאוטו אני רואה שזה זרוק שם על הריצפה של המכונית!!! והיא עוד משקרת שהיא הכניס את זה והמתנה בכלל הייתה בבגאז' אז זה לא נפל מהשקית או משהו! אוףף היא נורא מעצבנת לאחרונה והיום אני שואלת אותה " בר שטוקיו הוטל יבואו לארץ להופעה את תרצי לבוא?" וקיוותי שהיא תגיד שלא כי אני רוצה גם להכיר את כולכם שם ולא שהיא תסחב מאחורי אז היא אומרת לי "ברור!!!" ואני כזה "אבל את מכירה רק שיר אחד שלהם" היא מכירה רק את מונסון,
ואז היא אומרת לי שלא נכון היא מכירה עוד מלא! יווו והיא בכלל לא אוהבת אותם והיא רק בת 10 וכולםם הידחפו אותה שם בהופעה אם היא תלך מה לעשות??

וסורי על החפירה..
חזרה למעלה Go down
לירוש. 3>

לירוש. 3>

מספר הודעות : 866
Registration date : 24.11.07

אחותי... בעיה קשה Empty
הודעהנושא: Re: אחותי... בעיה קשה   אחותי... בעיה קשה Icon_minitime3/12/2007, 12:59

וואי מאמי אני ממש לא יודעת מה להגיד לך. \: אני מקווה שיהיה בסדר 3>
חזרה למעלה Go down
מורק3>מרווי,לירליר,פרח

מורק3>מרווי,לירליר,פרח

אחותי... בעיה קשה Empty
הודעהנושא: Re: אחותי... בעיה קשה   אחותי... בעיה קשה Icon_minitime3/12/2007, 13:00

bill DO ME, please? <3 כתב:
וואי מאמי אני ממש לא יודעת מה להגיד לך. \: אני מקווה שיהיה בסדר 3>

כן זה נורא מעצבן... Mad ואני לפעמים מרגישה שבא לי לחנוק אותה שהיא משקרת לי ככה בפרצוף!!! ואני נורא מתאפקת כי אני יודעת שהיא בתקופה קשה...
חזרה למעלה Go down
ג'ולי3>נימו&מורקי

ג'ולי3>נימו&מורקי

מספר הודעות : 104
Registration date : 25.11.07

אחותי... בעיה קשה Empty
הודעהנושא: Re: אחותי... בעיה קשה   אחותי... בעיה קשה Icon_minitime3/12/2007, 13:29

בקשר לאחותך..
תדברי איתה תגידי לה שזה לא בסדר לשקר לא יודעת..
זה מה שאני עושה עם אחים שלי אני אומרת להם דברים שאסור ודברים שמותר
(ישלי שלוש אחים אחד בן 10 אחד בן 7 ואחד בן 5)
כי אחרי הכל האחים הקטנים לומדים מהגדולים כמעט הכל..
אז תנסי את זה חח
ובקשר להופפעהShocked
למה נראה לכם שילדה בת 10 יכולה לבוא להופעה של טוקיו הוטל?!
מה אמא שלך נפלה על השכל?!><
אני בקושי מתתי שם זה סכנת מוות ואנלא מגזימה!
אל תחשבו על זה אפילו..
חזרה למעלה Go down
http://shin1.co.il/id/show_user.php?userid=333614
kliiil <3

kliiil <3

מספר הודעות : 13

אחותי... בעיה קשה Empty
הודעהנושא: Re: אחותי... בעיה קשה   אחותי... בעיה קשה Icon_minitime3/12/2007, 13:48

יאאו כמה שאני מבינה אותך , יש לי אח קטן [בן 10] , הוא ממש קרציה ,
וחש שהוא מעריץ של טוקיו הוטל בגלל שהוא מכיר 3 שירים שלהם ..
אממ , בקשר לזה שהיא תבוא איתך להופעה , נראלי שעד ההופעה היא
תשכח מזה , וגם תדברי אם אמא שלך לא נראלי שהיא תסכים לילדה
בת 10 ללכת להופעה של טוקיו הוטל , ירמסו אותה שם ...
ובקשר לזה שהיא כל הזמן משקרת , תדברי איתה ותגידי לה שזה
לא יפה לשקר ושזה פוגע בך שהיא משקרת .

בהצלחה [ ;
חזרה למעלה Go down
מורק3>מרווי,לירליר,פרח

מורק3>מרווי,לירליר,פרח

אחותי... בעיה קשה Empty
הודעהנושא: Re: אחותי... בעיה קשה   אחותי... בעיה קשה Icon_minitime3/12/2007, 14:34

ג'ולי3>נימו&מורקי כתב:
בקשר לאחותך..
תדברי איתה תגידי לה שזה לא בסדר לשקר לא יודעת..
זה מה שאני עושה עם אחים שלי אני אומרת להם דברים שאסור ודברים שמותר
(ישלי שלוש אחים אחד בן 10 אחד בן 7 ואחד בן 5)
כי אחרי הכל האחים הקטנים לומדים מהגדולים כמעט הכל..
אז תנסי את זה חח
ובקשר להופפעהShocked
למה נראה לכם שילדה בת 10 יכולה לבוא להופעה של טוקיו הוטל?!
מה אמא שלך נפלה על השכל?!><
אני בקושי מתתי שם זה סכנת מוות ואנלא מגזימה!
אל תחשבו על זה אפילו..

הייי ג'ולי היא בכלל לא תתענין בדעה של אמא שלי והיא לא לומדת את זה (לשקר) ממני אני בחיים שלי לא שיקרתי טוב רק שקרים קטנים שהייתי קטנה... ואני יודעת! בקשר להופעה עזבי שזה טיפשי שהיא חושבת שהיא מעריצה אותם... היא תפצע שם ואני ארגיש נורא אשמה ואני לא רוצה! מה אני יעשה היא נורא עקשנית פעם שאני הערצתי את MCR אז כמובן היא נגררה אחרי וחשבה שגם היא מעריצה אותם והם היו אמורים לבוא לארץ היא גם רצתה לבוא... היא משגעת אותי הילדה הזאת...
חזרה למעלה Go down
מורק3>מרווי,לירליר,פרח

מורק3>מרווי,לירליר,פרח

אחותי... בעיה קשה Empty
הודעהנושא: Re: אחותי... בעיה קשה   אחותי... בעיה קשה Icon_minitime3/12/2007, 14:36

kliiil <3 כתב:
יאאו כמה שאני מבינה אותך , יש לי אח קטן [בן 10] , הוא ממש קרציה ,
וחש שהוא מעריץ של טוקיו הוטל בגלל שהוא מכיר 3 שירים שלהם ..
אממ , בקשר לזה שהיא תבוא איתך להופעה , נראלי שעד ההופעה היא
תשכח מזה , וגם תדברי אם אמא שלך לא נראלי שהיא תסכים לילדה
בת 10 ללכת להופעה של טוקיו הוטל , ירמסו אותה שם ...
ובקשר לזה שהיא כל הזמן משקרת , תדברי איתה ותגידי לה שזה
לא יפה לשקר ושזה פוגע בך שהיא משקרת .

בהצלחה [ ;

תודה תודה... אבל היא לא רוצה להקשיב והיא תגיד לאמא שלי "אמא זה לא הוגן אם מור הולכת אז גם אני!" ואז בטח אמא שלי לא תרשה לי ואני נורא רוצה ללכת ואמא שלי תמיד בצד שלה והיא מזה לא הוגנת ורק פעם אחת היא הייתה בצד שלי וזה היה מתי שקרה זה עם הברכה שכתבתי... ואני כל הזמן שואלת אותה "ברי למה את משקרת לי?" והיא לא מוכנה להודות שהיא כ-ל יום משקרת מלאאא פעמים היא תוציא ותי מדעתי הילדה הזאת!!!
חזרה למעלה Go down
טולהה=T

טולהה=T

מספר הודעות : 279
Registration date : 27.11.07

אחותי... בעיה קשה Empty
הודעהנושא: Re: אחותי... בעיה קשה   אחותי... בעיה קשה Icon_minitime3/12/2007, 15:15

וואי איזה מבאס..
בקשר להופעה אני לא מכירה את אמא שלך אבל לרוב האמהות לא נותנות לבנות בנות 10 ללכת להופעה!
אני האחות הכי קטנה במשפחה ויש לי אח ואחות מעלי והיה את ההופעה של המורדים שבאו לישראל ואני נורא רציתי ללכת כי אהבתי אותם וגמאני אמרתי לאמא שלי שזה לא פייר שרק שניהם הולכים ואני לא אבל בסוף הלכתי לדודה שלי באותו היום אז יצא ששלושתינו נהנינו., אז אולי פשוט אחותך יכולה ללכת לחברות שלה באותו היום, אל תדברי איתה הרבה על זה שלא תדע את התאריך המדוייק ואולי תדברי עם אמא שלך לפני שאת תדברי עם אחותך ותגידי לאמא שלך שאת נוראאא רוצה ללכת להופעה שלהם ושלפעמים את רוצה להנות עם חברות שלך לבד ותסבירי לה כמה שאת רוצה ללכת וגם תגידי לה שאם אחותך תבוא אז היא יכולה להיפגע ואת לא רוצה שזה יקרה.., קיצר תראי את הדברים החיוביים בזה שתלכי והכל..

ובקשר לזה שהיא משקרת אולי תדברי איתה שיחה של "אחות לאחות" אולי זה איזה משו בבצפר שאולי משפיעים עליה לשקר כי לפעמיים זה קורה בבתי ספר..
מקוה שעזרתי קצת=)

וסליחה על החפירה..
חזרה למעלה Go down
מורק3>מרווי,לירליר,פרח

מורק3>מרווי,לירליר,פרח

אחותי... בעיה קשה Empty
הודעהנושא: Re: אחותי... בעיה קשה   אחותי... בעיה קשה Icon_minitime3/12/2007, 15:30

טולהה=) כתב:
וואי איזה מבאס..
בקשר להופעה אני לא מכירה את אמא שלך אבל לרוב האמהות לא נותנות לבנות בנות 10 ללכת להופעה!
אני האחות הכי קטנה במשפחה ויש לי אח ואחות מעלי והיה את ההופעה של המורדים שבאו לישראל ואני נורא רציתי ללכת כי אהבתי אותם וגמאני אמרתי לאמא שלי שזה לא פייר שרק שניהם הולכים ואני לא אבל בסוף הלכתי לדודה שלי באותו היום אז יצא ששלושתינו נהנינו., אז אולי פשוט אחותך יכולה ללכת לחברות שלה באותו היום, אל תדברי איתה הרבה על זה שלא תדע את התאריך המדוייק ואולי תדברי עם אמא שלך לפני שאת תדברי עם אחותך ותגידי לאמא שלך שאת נוראאא רוצה ללכת להופעה שלהם ושלפעמים את רוצה להנות עם חברות שלך לבד ותסבירי לה כמה שאת רוצה ללכת וגם תגידי לה שאם אחותך תבוא אז היא יכולה להיפגע ואת לא רוצה שזה יקרה.., קיצר תראי את הדברים החיוביים בזה שתלכי והכל..

ובקשר לזה שהיא משקרת אולי תדברי איתה שיחה של "אחות לאחות" אולי זה איזה משו בבצפר שאולי משפיעים עליה לשקר כי לפעמיים זה קורה בבתי ספר..
מקוה שעזרתי קצת=)

תודה נורא עזרת לי והכטע של לשקר זה ממש לא מהביצפר כי רק עכשיו חזרנו לארץ היינו בח"ול... שנתיים אז זה לא נראה לי אבל היא כ-ל הזמן משקרת ועזבי לא אכפת לי מזה שהיא לא אומרץ לי את האמת אני פשוט לא רוצה לזה יגיע לשקרים גדולים יותר ושהיא תסתבך...

וסליחה על החפירה..
חזרה למעלה Go down
טולהה=T

טולהה=T

אחותי... בעיה קשה Empty
הודעהנושא: Re: אחותי... בעיה קשה   אחותי... בעיה קשה Icon_minitime3/12/2007, 15:33

mor LOVE tom כתב:
טולהה=) כתב:
וואי איזה מבאס..

מקוה שעזרתי קצת=)

תודה נורא עזרת לי והכטע של לשקר זה ממש לא מהביצפר כי רק עכשיו חזרנו לארץ היינו בח"ול... שנתיים אז זה לא נראה לי אבל היא כ-ל הזמן משקרת ועזבי לא אכפת לי מזה שהיא לא אומרץ לי את האמת אני פשוט לא רוצה לזה יגיע לשקרים גדולים יותר ושהיא תסתבך...

וסליחה על החפירה..

אז תסבירי לה את זה ואם היא לא מקשיבה תסבירי שוב ושוב עד שהיא תבין[ התחלתי לדבר כמו מורה] תסבירי לה למה זה יכול לגרום
חזרה למעלה Go down
מורק3>מרווי,לירליר,פרח

מורק3>מרווי,לירליר,פרח

אחותי... בעיה קשה Empty
הודעהנושא: Re: אחותי... בעיה קשה   אחותי... בעיה קשה Icon_minitime3/12/2007, 15:40

אלפי מליוני פעמים הסברתי לה!!! כל יום לען האמת... היא מתדרדרת מיום ליום וזה נורא חבל ...
חזרה למעלה Go down
D<3T

D<3T

מספר הודעות : 197

אחותי... בעיה קשה Empty
הודעהנושא: Re: אחותי... בעיה קשה   אחותי... בעיה קשה Icon_minitime3/12/2007, 15:48

ממ תיראי יכול להיות שהמצב שנוצר הוא בגלל הפרידה של ההורים שלך..לילדה בת 10 קשה מאוד לקבל זאת..אני מבינה אותה ההורים שלי נפרדו כשהייתי בת 11 וזה הי קשה היא תיתרגל..פשוט תני לי קצת יותר להיות בחברתתך תנסי לשחק איתה ותשלבי בזה גם דיבור ..היא תיתרגל..ותאמיני לי שהיא לא עושה זאת דווקא...
חזרה למעלה Go down
מורק3>מרווי,לירליר,פרח

מורק3>מרווי,לירליר,פרח

אחותי... בעיה קשה Empty
הודעהנושא: Re: אחותי... בעיה קשה   אחותי... בעיה קשה Icon_minitime3/12/2007, 15:49

D<3T כתב:
ממ תיראי יכול להיות שהמצב שנוצר הוא בגלל הפרידה של ההורים שלך..לילדה בת 10 קשה מאוד לקבל זאת..אני מבינה אותה ההורים שלי נפרדו כשהייתי בת 11 וזה הי קשה היא תיתרגל..פשוט תני לי קצת יותר להיות בחברתתך תנסי לשחק איתה ותשלבי בזה גם דיבור ..היא תיתרגל..ותאמיני לי שהיא לא עושה זאת דווקא...

אני כבר לא יודעת... היא הייתה משקרת גם לפני אבל לא ככה... ואני מנסה כמה שיותר כל מה שהצעת אבל תודה נורא עזרתן לי כולכן....
חזרה למעלה Go down
טולהה=T

טולהה=T

אחותי... בעיה קשה Empty
הודעהנושא: Re: אחותי... בעיה קשה   אחותי... בעיה קשה Icon_minitime3/12/2007, 15:49

mor LOVE tom כתב:
אלפי מליוני פעמים הסברתי לה!!! כל יום לען האמת... היא מתדרדרת מיום ליום וזה נורא חבל ...

ממממ.. וואי איזה קשה
חוץ מ-אולי תספרי לאמא שלך אין לי עוד מה להגיד=[
חזרה למעלה Go down
D<3T

D<3T

מספר הודעות : 197

אחותי... בעיה קשה Empty
הודעהנושא: Re: אחותי... בעיה קשה   אחותי... בעיה קשה Icon_minitime3/12/2007, 15:54

mor LOVE tom כתב:
D<3T כתב:

אני כבר לא יודעת... היא הייתה משקרת גם לפני אבל לא ככה... ואני מנסה כמה שיותר כל מה שהצעת אבל תודה נורא עזרתן לי כולכן....

אם כבר עזרנו ואפילו רק בלעלות חיוך אני כבר באמת באמת שמחה בשבילך (: ומקווה שיהיה בסדר !
חזרה למעלה Go down
מורק3>מרווי,לירליר,פרח

מורק3>מרווי,לירליר,פרח

אחותי... בעיה קשה Empty
הודעהנושא: Re: אחותי... בעיה קשה   אחותי... בעיה קשה Icon_minitime3/12/2007, 16:34

חחח תודה...
חזרה למעלה Go down
גו3י

מספר הודעות : 116

אחותי... בעיה קשה Empty
הודעהנושא: Re: אחותי... בעיה קשה   אחותי... בעיה קשה Icon_minitime3/12/2007, 20:15

היא כולה ילדה קטנה והיא לא מבינה את זה אבל עדיף שהיא לא תבוא להופעה
כי ימחצו אותה שם לי מספיק לא היה אויר
חזרה למעלה Go down
מורק3>מרווי,לירליר,פרח

מורק3>מרווי,לירליר,פרח

אחותי... בעיה קשה Empty
הודעהנושא: Re: אחותי... בעיה קשה   אחותי... בעיה קשה Icon_minitime3/12/2007, 21:04

גו3י כתב:
היא כולה ילדה קטנה והיא לא מבינה את זה אבל עדיף שהיא לא תבוא להופעה
כי ימחצו אותה שם לי מספיק לא היה אויר

זה בדיוק מה שאני אמרתי לה...
חזרה למעלה Go down
Anne

Anne

מספר הודעות : 84
Registration date : 28.11.07

אחותי... בעיה קשה Empty
הודעהנושא: Re: אחותי... בעיה קשה   אחותי... בעיה קשה Icon_minitime3/12/2007, 21:54

אולי תגידי לאימא שלך שהיא תפריע לזמן האיכות עם החברות שלך, ואת רוצה כולה להנות, כאילו כמה אפשר לבקש מבנאדם, כולה להנות! ולא להסתרך אחריה כל ההופעה לדעת אם היא עדיין נושמת.
ובקשר לשקרים, וואי זה קשה. אולי תעשי ככה שנגיד אם היא תשקר, היא תסבול מזה. כמו איזה לא יודעת, אם היא תשקר את תשמידי לה ברבי XD

ככה חינכו אותי חח, גאד זה עזר =O
חזרה למעלה Go down
טולהה=T

טולהה=T

אחותי... בעיה קשה Empty
הודעהנושא: Re: אחותי... בעיה קשה   אחותי... בעיה קשה Icon_minitime3/12/2007, 21:55

Anne כתב:
אולי תגידי לאימא שלך שהיא תפריע לזמן האיכות עם החברות שלך, ואת רוצה כולה להנות, כאילו כמה אפשר לבקש מבנאדם, כולה להנות! ולא להסתרך אחריה כל ההופעה לדעת אם היא עדיין נושמת.
ובקשר לשקרים, וואי זה קשה. אולי תעשי ככה שנגיד אם היא תשקר, היא תסבול מזה. כמו איזה לא יודעת, אם היא תשקר את תשמידי לה ברבי XD

חחחחחחחחחחחחחחחחחחXDDDDDDDDDDDDDDD
חזרה למעלה Go down
Anne

Anne

אחותי... בעיה קשה Empty
הודעהנושא: Re: אחותי... בעיה קשה   אחותי... בעיה קשה Icon_minitime3/12/2007, 22:00

XDDDD טולה מה את צוחקת חחח, הייתה לי ילדות קשה ואנטישמית ><
אם שיקרתי שלא עשיתי בעיה אחת במתמטיקה, היו לוקחים ממני את הברבי הברונטית האהובה שלי, ואוסרים היו לי לשחק איתה עד הודעה חדשה חחחחחח

נערך לאחרונה על-ידי בתאריך 3/12/2007, 22:01, סך-הכל נערך פעם אחת
חזרה למעלה Go down
מורק3>מרווי,לירליר,פרח

מורק3>מרווי,לירליר,פרח

אחותי... בעיה קשה Empty
הודעהנושא: Re: אחותי... בעיה קשה   אחותי... בעיה קשה Icon_minitime3/12/2007, 22:00

Anne כתב:

חחח הבעיה עם הילדה הזו זה שלא אכפת לה מכלום! אני גם הייתי ככה לא אכפת לה מעולם העיקר היא! ובקשר לברביות.. אם היו לה ברביות היא הייתה משמידה בעצמה חחח היא מרדנית לגמרי זאתי... ומרציה חזק לאללה!!! פעם כמעט שברה לי יד אני האמת לפעמים מפחדת ממנה... אבל מסכנה קשה לה אם כל מה שהיא עוברת ואני מבינה אותה... היא גם בגיל קצת קשה זה גיל שחושבים שאתה כבר גדול ויכול לעשות הכל אבל באמת זה לא ככה... ואתה סתם עושה בושות לעצמך חוץ מזה שאני כנראה עוד לא קלטתי גם שהיא כבר לא ילדה קטנה שמשחקת בבובות ורואה הופ... חחח
חזרה למעלה Go down
Anne

Anne

אחותי... בעיה קשה Empty
הודעהנושא: Re: אחותי... בעיה קשה   אחותי... בעיה קשה Icon_minitime3/12/2007, 22:03

וואלה XD

חחח אי אפשר נגיד לעשות איתה שיחה רצינית? לא יודעת נגיד לזייף בכי ולהגיד שהיא עושה לך רע? חח
חזרה למעלה Go down
מורק3>מרווי,לירליר,פרח

מורק3>מרווי,לירליר,פרח

אחותי... בעיה קשה Empty
הודעהנושא: Re: אחותי... בעיה קשה   אחותי... בעיה קשה Icon_minitime3/12/2007, 22:09

Anne כתב:
וואלה XD

חחח אי אפשר נגיד לעשות איתה שיחה רצינית? לא יודעת נגיד לזייף בכי ולהגיד שהיא עושה לך רע? חח

חחח תקלטי אין לה רגשות!!! היא לא מרחמת על אף אחד היא עומדת על שלה אבל יוו אני כל כך אוהבת אותה וחבל שהיא סתם עושה שטויות... וחבל שהיא לא נעזרת בי שאני אחותה הגדולה ואני מוכנה לעזור לה בכל דבר לא משנה מה... ושאני אכסח את העולם בישבילה...
והיא תמיד חושבת שכולם נגדה ואף פעם לא רוצה להאמין לאנשים היא מתחילה לבכות ליהיות כמו בן אדם אמיתי רק שמדובר באבא שלי.. אותו היא הכי אוהבת ההפך ממני שלא ממש...
היא נורא מתגעגעת אליו והיא חושבת שרק לו קשה והיא לא מסתכלת איך קשה לאמא שלי לבד... ובקשר לברביות אני דיברתי ברצינות חחח גאד שנה שעברה נתנו לה ברבי של פלוריסיינטה והיא שרפה לה תשער ושברה אותה לגמרי וככה עם כל הברביות חחח היא כמוני שונאת את השטויות האלה....
חזרה למעלה Go down
Anne

Anne

אחותי... בעיה קשה Empty
הודעהנושא: Re: אחותי... בעיה קשה   אחותי... בעיה קשה Icon_minitime3/12/2007, 22:39

mor LOVE tom כתב:
Anne כתב:
וואלה XD

חחח תקלטי אין לה רגשות!!! היא לא מרחמת על אף אחד היא עומדת על שלה אבל יוו אני כל כך אוהבת אותה וחבל שהיא סתם עושה שטויות... וחבל שהיא לא נעזרת בי שאני אחותה הגדולה ואני מוכנה לעזור לה בכל דבר לא משנה מה... ושאני אכסח את העולם בישבילה...
והיא תמיד חושבת שכולם נגדה ואף פעם לא רוצה להאמין לאנשים היא מתחילה לבכות ליהיות כמו בן אדם אמיתי רק שמדובר באבא שלי.. אותו היא הכי אוהבת ההפך ממני שלא ממש...
היא נורא מתגעגעת אליו והיא חושבת שרק לו קשה והיא לא מסתכלת איך קשה לאמא שלי לבד... ובקשר לברביות אני דיברתי ברצינות חחח גאד שנה שעברה נתנו לה ברבי של פלוריסיינטה והיא שרפה לה תשער ושברה אותה לגמרי וככה עם כל הברביות חחח היא כמוני שונאת את השטויות האלה....

וואי מור זה די קשה, אם ככה זה יעבור עם הזמן, היא צריכה להתרגל פשוט למצב החדש
חזרה למעלה Go down

אחותי... בעיה קשה
חזרה למעלה 
עמוד 1 מתוך 2לך לעמוד : 1, 2  Next