Israeli Forum of Tokio Hotel
האם אתה רוצה להגיב להודעה זו? אנא הירשם לפורום בכמה לחיצות או התחבר כדי להמשיך.

אינדקסחיפושLatest imagesהרשםהתחבר

אחותי... בעיה קשה

Go down 
+7
גו3י
D<3T
טולהה=T
kliiil <3
ג'ולי3>נימו&מורקי
לירוש. 3>
מורק3>מרווי,לירליר,פרח
11 posters
לך לעמוד : Previous  1, 2
מחברהודעה
מורק3>מרווי,לירליר,פרח

מורק3>מרווי,לירליר,פרח

מספר הודעות : 1087
Registration date : 26.11.07

אחותי... בעיה קשה - Page 2 Empty
הודעהנושא: Re: אחותי... בעיה קשה   אחותי... בעיה קשה - Page 2 Icon_minitime3/12/2007, 22:43

כן את צודקת אני חושבת שאם הזמן זה יעבור לה חוץ מזה שזה הגיל של כל הדברים האלה.... אז לא נורא יהיה בסדר חח... בכל זאת לפעמים יש לה קטעים שהיא כן חמודה והיא ממש מקסימה... היא פשוט קצת עקשנית ולא נפתחת לאנשים.. היא גם סבלה הרבה אני לא יודעת אם קראת את הסיפור של העוזרת אם לא זה נמצא בזה של החמש דברים שלא ידעתם עלי היא השתנתה הרבה מאז ואני לא חושבת שלטובה פעם היא הייתה אחרת הכלבה העוזרת הזאת טוב תקראי תביני...
חזרה למעלה Go down
ג'ולי3>נימו&מורקי

ג'ולי3>נימו&מורקי

מספר הודעות : 104
Registration date : 25.11.07

הודעהנושא: Re: אחותי... בעיה קשה   אחותי... בעיה קשה - Page 2 Icon_minitime6/12/2007, 00:10

mor LOVE tom כתב:
ג'ולי3>נימו&מורקי כתב:
בקשר לאחותך..
תדברי איתה תגידי לה שזה לא בסדר לשקר לא יודעת..
זה מה שאני עושה עם אחים שלי אני אומרת להם דברים שאסור ודברים שמותר
(ישלי שלוש אחים אחד בן 10 אחד בן 7 ואחד בן 5)
כי אחרי הכל האחים הקטנים לומדים מהגדולים כמעט הכל..
אז תנסי את זה חח
ובקשר להופפעהShocked
למה נראה לכם שילדה בת 10 יכולה לבוא להופעה של טוקיו הוטל?!
מה אמא שלך נפלה על השכל?!><
אני בקושי מתתי שם זה סכנת מוות ואנלא מגזימה!
אל תחשבו על זה אפילו..

הייי ג'ולי היא בכלל לא תתענין בדעה של אמא שלי והיא לא לומדת את זה (לשקר) ממני אני בחיים שלי לא שיקרתי טוב רק שקרים קטנים שהייתי קטנה... ואני יודעת! בקשר להופעה עזבי שזה טיפשי שהיא חושבת שהיא מעריצה אותם... היא תפצע שם ואני ארגיש נורא אשמה ואני לא רוצה! מה אני יעשה היא נורא עקשנית פעם שאני הערצתי את MCR אז כמובן היא נגררה אחרי וחשבה שגם היא מעריצה אותם והם היו אמורים לבוא לארץ היא גם רצתה לבוא... היא משגעת אותי הילדה הזאת...
לא אמרתי שהיא לומדת לשקר ממך חח לא חסר לה מאיפה ללמוד..
אבל את צריכה להיות זאת שתלמד אותה שמה שהיא לומדת זה לא נכון וזה אסור מבינה?D:
וללמד אותה מה כן טוב ומה לא טוב חחח גם אחשלי הקטן ממש ממש ממממשש ממזר!
הוא קורא לאמא שלו בת * אומר לה שכשהיא תהיה זקנה הוא ירביץ לה עם מקל >< (אמא שלי החורגת לאכפת לי אבל בכל זאתXD) לא חסר הוא ממש ממזר!אבל אם נגיד אני או אחשלי מדברים איתו אז הוא לומד שזה לא נכון לעשות ולדבר איך שהוא מדבר חח ואני מכירה את זה..גם כשאני הערצתי את שון פול..זה הייתה הערצה של שלש שנים וכל החיים שלי היו כמו עכשיו על טוקיו הוטל פוסטרים על הקירות דיסקים תמונות מוזיקה הכל והוא מושפע מזה..את רואה עוד עובדה שהיא לומדת ממך היא רואה שאת מעריצה לדוגמא את טוקיו הוטל אז היא גם חושבת שהיא מעריצה אותם היא רוצה להיות כמוךD: חחח אין מה לעשות ^^ אחים גדולים אנחנו כמו נמנמ איך אני יגדיר >_> מודל לחיקויXD חפרתי חחחח
חזרה למעלה Go down
http://shin1.co.il/id/show_user.php?userid=333614
מורק3>מרווי,לירליר,פרח

מורק3>מרווי,לירליר,פרח

הודעהנושא: Re: אחותי... בעיה קשה   אחותי... בעיה קשה - Page 2 Icon_minitime6/12/2007, 10:16

כן ג'ולי את צודקת אנחנו כיאלו מודל ליחקוי אבל היא מעתיקה רק ממשה שבא לה אם היא תראה אותי מצירת על הקיר היא תעשה את זה אבל אם היא תראה אותי לא משקרת וכל זה היא לא תעתיק.. אבל תודה עזרת לי נורא...
חזרה למעלה Go down
Zero

Zero

מספר הודעות : 221
Registration date : 30.11.07

הודעהנושא: Re: אחותי... בעיה קשה   אחותי... בעיה קשה - Page 2 Icon_minitime6/12/2007, 12:18

גם לי יש אחות. אמנם היא בת שנתיים וחצי, אבל כבר עכשיו היא עושה לי את המוות.
אין לי כח להסביר פה, אז אני אתן לינק לבלוג שלי ב MySpace כשאני אסיים לכתוב אותו.
(אני לא אוהב את הבלוגים של נענע והישראליים בכללי, אז אני פתחתי משתמש בפורום אמריקאי... זה דווקא מגניב. אבל הצרה היא שאני חייב לכתוב הכל באנגלית.ץ.. לא נורא - קצת תרגול לא יפריע לי.)
חזרה למעלה Go down
מורק3>מרווי,לירליר,פרח

מורק3>מרווי,לירליר,פרח

הודעהנושא: Re: אחותי... בעיה קשה   אחותי... בעיה קשה - Page 2 Icon_minitime6/12/2007, 16:55

Zero כתב:
גם לי יש אחות. אמנם היא בת שנתיים וחצי, אבל כבר עכשיו היא עושה לי את המוות.
אין לי כח להסביר פה, אז אני אתן לינק לבלוג שלי ב MySpace כשאני אסיים לכתוב אותו.
(אני לא אוהב את הבלוגים של נענע והישראליים בכללי, אז אני פתחתי משתמש בפורום אמריקאי... זה דווקא מגניב. אבל הצרה היא שאני חייב לכתוב הכל באנגלית.ץ.. לא נורא - קצת תרגול לא יפריע לי.)

חחחח עצלן סתם! איזה כיף לך אחות בת שנתיים וחצי אבל לי יש אחות בת שנה! נהנה בננה!! חחח סתם....
חזרה למעלה Go down
Zero

Zero

מספר הודעות : 221
Registration date : 30.11.07

הודעהנושא: Re: אחותי... בעיה קשה   אחותי... בעיה קשה - Page 2 Icon_minitime6/12/2007, 17:49

הנה! עכשיו האינטרנט שלי עובד נורמלי!
שמתי כרטיס רשת חדש והכל עובד חלק!
פוסט לבלוג בקרוב! (אנגלית)
כרגע אני לא משתף את אחותי....
חזרה למעלה Go down
מורק3>מרווי,לירליר,פרח

מורק3>מרווי,לירליר,פרח

הודעהנושא: Re: אחותי... בעיה קשה   אחותי... בעיה קשה - Page 2 Icon_minitime6/12/2007, 17:54

מה זאת אומרת לא משתף אותה במה?
חזרה למעלה Go down
didi8

didi8

מספר הודעות : 165
Registration date : 24.11.07

הודעהנושא: Re: אחותי... בעיה קשה   אחותי... בעיה קשה - Page 2 Icon_minitime25/12/2007, 21:45

תראי מאמי
את יכולה להגיד לה שזה סבבה והכל שהיא אוהבת שירים שלהם
והיא יכולה לשמוע בכייף
אבל להופעה כבר היא לא יכולה לבוא כי היא קטנה מידי בשביל להתסדר בכל הלחץ בכל הדחיפות בכל הבלאגן
ואת לא תצליחי להשגיח עליה כמו שצריך
כל אחד בסופו של דבר דואג לתחת של עצמו בהופפעה Mad

ואממ זהו :] חח
3>
חזרה למעלה Go down
MoR

MoR

מספר הודעות : 14
Registration date : 24.11.07

הודעהנושא: Re: אחותי... בעיה קשה   אחותי... בעיה קשה - Page 2 Icon_minitime26/12/2007, 18:46

גם אח שלי בדיוק ככה והוא בן 11 והוא רצה לבוא להופעה של טוקיו ולא נתנו לו והוא רוצה לבוא להופעה הבאה בעזרת השם שתהיה [וגם הוא מכיר רק את מונסון ורדי סט גו וזהו]אבל הוא יכולה להמשיך לרצות- גם הרצל רצה ולא יצא מה לעשות ככה זה אחים קטנים הם אוהבים לעצבן
חזרה למעלה Go down
מורק3>מרווי,לירליר,פרח

מורק3>מרווי,לירליר,פרח

הודעהנושא: Re: אחותי... בעיה קשה   אחותי... בעיה קשה - Page 2 Icon_minitime28/12/2007, 23:30

MoR כתב:
גם אח שלי בדיוק ככה והוא בן 11 והוא רצה לבוא להופעה של טוקיו ולא נתנו לו והוא רוצה לבוא להופעה הבאה בעזרת השם שתהיה [וגם הוא מכיר רק את מונסון ורדי סט גו וזהו]אבל הוא יכולה להמשיך לרצות- גם הרצל רצה ולא יצא מה לעשות ככה זה אחים קטנים הם אוהבים לעצבן

חחח צודקת..
חזרה למעלה Go down

אחותי... בעיה קשה
חזרה למעלה 
עמוד 2 מתוך 2לך לעמוד : Previous  1, 2