Israeli Forum of Tokio Hotel
האם אתה רוצה להגיב להודעה זו? אנא הירשם לפורום בכמה לחיצות או התחבר כדי להמשיך.

אינדקסחיפושLatest imagesהרשםהתחבר

מישי במקרה יודעת מה חברת הכובעים של טום?

Go down 
2 posters
מחברהודעה
sasha liebt tom

sasha liebt tom

מספר הודעות : 14
Registration date : 12.12.07

מישי במקרה יודעת מה חברת הכובעים של טום? Empty
הודעהנושא: מישי במקרה יודעת מה חברת הכובעים של טום?   מישי במקרה יודעת מה חברת הכובעים של טום? Icon_minitime29/1/2008, 16:47

לטום יש מלא(שמתן לבSmile כובעים ועם להסתקל על הכובע שמאל נראה לי יש את אותו סמל בכל הכובעים שלו, אני לא יודעת איך לתאר את הסמל קצת מסובך...
קיצר היום ראיתי מישו שהיה לו כובע ממש יפה לא מדגם כמו של טומי אבל- מאותה חברה כי ישר זיהיתי את הסמל בצד...למרות שהכובע היה ממש יפה (נו כזה כמו כובע צמר אבל מקדימה יש כזה דבר כמו בכובע רגיל מכירות?) ומאותה חברת הכובעים של טום לא שאלתי אותו איפה הוא קנה...
בקיצור...מישי יודעת מה החברה ועם יש איזהשהו חנות שמוכרת כאלה??Smile)))))))))
אני יודעת שהשאלה קצת חופרנית ולא קשורה ומפכרת אבל בשביל זה יש פורום ספאם לא?
חזרה למעלה Go down
http://www.shox.co.il/uf/929/112/chburashka.html
MARVI

MARVI

מספר הודעות : 254
Registration date : 27.11.07

הודעהנושא: Re: מישי במקרה יודעת מה חברת הכובעים של טום?   מישי במקרה יודעת מה חברת הכובעים של טום? Icon_minitime30/1/2008, 21:30

sasha liebt tom כתב:
לטום יש מלא(שמתן לבSmile כובעים ועם להסתקל על הכובע שמאל נראה לי יש את אותו סמל בכל הכובעים שלו, אני לא יודעת איך לתאר את הסמל קצת מסובך...
קיצר היום ראיתי מישו שהיה לו כובע ממש יפה לא מדגם כמו של טומי אבל- מאותה חברה כי ישר זיהיתי את הסמל בצד...למרות שהכובע היה ממש יפה (נו כזה כמו כובע צמר אבל מקדימה יש כזה דבר כמו בכובע רגיל מכירות?) ומאותה חברת הכובעים של טום לא שאלתי אותו איפה הוא קנה...
בקיצור...מישי יודעת מה החברה ועם יש איזהשהו חנות שמוכרת כאלה??Smile)))))))))
אני יודעת שהשאלה קצת חופרנית ולא קשורה ומפכרת אבל בשביל זה יש פורום ספאם לא?

חח לטום באמת יש הרבה כובעים.
הוא קונה מכול מיני חברות, ידיד שלי יודע איזה חברות, ויש הרבה חנויות שמוכרות את הכובעים הבעיה שלא בארץ...
חברה שלי ראתה באנגליה חנות שלמה עם כובעים כמו של טום וידיד שלי טס לסקוטלנד וקנה לעצמו כובעים כמו שלו ^^
אני יכולה לשאול אותו איזה חברות, אבל הם ממש יקרות והם בחו"ל. זה מה שאני יודעת, אולי יש גם בארץ.

Smile
חזרה למעלה Go down
sasha liebt tom

sasha liebt tom

מספר הודעות : 14
Registration date : 12.12.07

הודעהנושא: בפוקס היום גיליתי מה החברה!!   מישי במקרה יודעת מה חברת הכובעים של טום? Icon_minitime30/1/2008, 22:57

הייתי בחנות אחת והיה שם כובעים כמו שלו ועם אותו הסמל בדיוק בצד!!חח והמכורת אמרה לי שהסמל זה של חברת ניורק (לא ידעתי שזה חברה...). הכובעים עלו משו כמו 80 שח...
וגם...חח...............לסבא שלי ( lol! ) יש כובע כזה בסגנון של טום וגם היום שמתי לב עם אותו הסמלSmile)
זה מוזר שזה קרה לי יום אחרי שכתבתי תשאלה עם מישי יודעת על חברת הכובעים..Smile
חזרה למעלה Go down
http://www.shox.co.il/uf/929/112/chburashka.html

מישי במקרה יודעת מה חברת הכובעים של טום?
חזרה למעלה 
עמוד 1 מתוך 1
 Similar topics
-