Israeli Forum of Tokio Hotel
האם אתה רוצה להגיב להודעה זו? אנא הירשם לפורום בכמה לחיצות או התחבר כדי להמשיך.

אינדקסחיפושLatest imagesהרשםהתחבר

סיפור

Go down 
מחברהודעה
eligomelii

מספר הודעות : 2
Registration date : 25.03.12

סיפור Empty
הודעהנושא: סיפור   סיפור Icon_minitime25/4/2012, 16:55

חבר שלי הוא צלם אירועים מצליח וברוב הזמן צלם חתונות בעל מעמד ויוקרה, שמו דני בכר המוביל בתחומו והוא מתעסק בעיקר עם צילום אירועים במרכז והוא מעולה. לאחרונה בעקבות סיפור ששמעתי על נהיגה בשכרות ופניה שלי לאחד שהוא עורך דין דיני תעבורה מדהים שעובד בשיתוף פעולה עם עו"ד גירושין שרוב יומו עובד על הסכם ממון או אם חלילה מדובר על גירושין אז הוא מטפל בכל נושא של מזונות ומשמורות ועוד. אז החלטתי להיות בעצמי עו"ד משפחה למרות שהיום אני עובד עם הוצאה לפועל כי אני חוקר פרטי אבל אותו עו"ד תאונות דרכים גירה אותי לתחום הזה עם כל סיפוריו על תאונות עבודה ותאונות דרכים. אז התלבטתי בין זה לבין עו"ד פירוק חברות כי זה מעניין מאוד לחברות שעוברות פשיטת רגל לבין נושא אחר לחלוטין עורך דין נדלן כי זה חזק עכשיו בארץ עורך דין מקרקעין כמובן. בצעירותי הייתי עושה פוליש והיו לי חברות ניקיון ומשם בכלל התגלגלתי להיות בלש פרטי ובעלים גאה משרד חקירות מדהים שמפענח כל מקרה אבל עכשיו אני עורך דין הוצאה לפועל ואני מרוצה.
לעסק שלי קוראים הקמת גינות והשם השני שלו הוא עיצוב גינות פרטיות זה כולל בתחום העבודה שלי עיצוב נוף וגם שילוב של מעט אדריכלות פנים כדי להתאים את זה לבית או לעסק כמו מעצבי פנים שעכשיו עובדים בפרויקט של דירות למכירה בשרון ואפילו כשהם מחליטים לשים ברז קיר הם יתאימו אותו לעיצוב הגינה שלא לדבר על מערכות ספא שלפעמים נמצאות בגינה, כשצריך ריהוט גן אז הם קוראים לי שאתאים להם ריהוט גינה שכולל את כל החבילה של כסאות גן ויש מבחר עצום של שולחנות אוכל מדהימים ומעוצבים אישית עם מערכות ישיבה לגינה ולבית, אני עובד גם עם חברת עיצוב משרדים מעולה שהכרתי כשחיפשתי וילונות לחדרי ילדים שלי ובחנות הראשונה דווקא מצאתי וילונות לחדר שינה ולילדים שלי במקום זאת ראיתי וילונות גלילה מדהימים ואופנתיים ולאחר שיחה הכרנו אחד את השני אני והבעלים וסיפרתי לו שאני עוסק בתחום עיצוב גינות והוא אמר שהוא הגיע לתחום ממכירת קשקבל כן, קשקבל ממש ככה, כמו גבינת חלומי הוא היה רועה כבשים והחל לפתח מתכונים חלביים זו הייתה הצלחה גדולה שבעקבותיה פתח מחלבות ואז התחיל לייצר וילונות.
שלום, אני רוצה להמליץ על אקסטל המדהימה, וזוהי חברה שמייצרת מוצרי אלומיניום כמו דלתות אלומיניום חזקות, יוקרתיות ומעוצבות, חלונות אלומיניום יפיפיים לאחר שיחה עם הלקוח, חלק מהחלונות הם חלונות בלגיים מאחר ועכשיו זה טרנד שהולך חזק , זה יכול להיות בתור חלון מטבח או כל חלון אחר בבית ובכלל חלון אלומיניום מחיר שלו בארץ הוא לא כזה יקר ושווה את המחיר, במיוחד כשאנחנו מדברים על פרופיל בלגי אלומיניום שזוהי רמה עוד יותר גבוהה לכל מי שרוצה קיר מסך איכותי. ישנם גם חלונות הזזה שהם בשילוב של חלון בלגי וזה יוצא מוצר מדהים וייחודי! בעקבות כך הם בנו גם דלת הזזה מדהימה אז מי שרוצה קבלן אלומיניום אקסטל זוהי הכתובת.
חזרה למעלה Go down

סיפור
חזרה למעלה 
עמוד 1 מתוך 1
 Similar topics
-