Israeli Forum of Tokio Hotel
האם אתה רוצה להגיב להודעה זו? אנא הירשם לפורום בכמה לחיצות או התחבר כדי להמשיך.

אינדקסחיפושLatest imagesהרשםהתחבר

פאנפיק ראשון- פרק 6 חדש!!! כנסו בהמוניכם! (:

Go down 
+8
meitar
jasmin
-GaL-
אביבוש
פזיתעע DD:
Nehama
מורק3>מרווי,לירליר,פרח
מאוהבת בטום 3>
12 posters
לך לעמוד : Previous  1, 2, 3, 4  Next
מחברהודעה
meitar

meitar

מספר הודעות : 65
Registration date : 09.12.07

פאנפיק ראשון- פרק 6 חדש!!! כנסו בהמוניכם! (: - Page 2 Empty
הודעהנושא: Re: פאנפיק ראשון- פרק 6 חדש!!! כנסו בהמוניכם! (:   פאנפיק ראשון- פרק 6 חדש!!! כנסו בהמוניכם! (: - Page 2 Icon_minitime15/12/2007, 22:32

נווו מה עם המשךךךךךךךךך D:::::::::::::::::::::: I love you I love you

I love you אותך (:
חזרה למעלה Go down
פרח =]

פרח =]

מספר הודעות : 403
Registration date : 24.11.07

הודעהנושא: Re: פאנפיק ראשון- פרק 6 חדש!!! כנסו בהמוניכם! (:   פאנפיק ראשון- פרק 6 חדש!!! כנסו בהמוניכם! (: - Page 2 Icon_minitime16/12/2007, 17:56

ה-מ-ש-ך בבקשה!!!!!!!!!
חזרה למעלה Go down
http://israblog.nana10.co.il/blogread.asp?blog=490709
מאוהבת בטום 3>

מאוהבת בטום 3>

מספר הודעות : 39

הודעהנושא: Re: פאנפיק ראשון- פרק 6 חדש!!! כנסו בהמוניכם! (:   פאנפיק ראשון- פרק 6 חדש!!! כנסו בהמוניכם! (: - Page 2 Icon_minitime16/12/2007, 21:32

טוב, אחרי מלא תגובות הינה פרק 3. תודה לכל המגיבות (: I love you אתכן 3>

פרק 3-

הסתכלתי לתוך העיניים המדהימות שלו, והחיוך הכובש הזה.

"מה את עושה פה?" שאל אותי טום, מופתע. הייתי ממש בשוק. זאת הייתה ממש הפתעה לפגוש אותו עכשיו.

"ממ... יצאתי" גמגמתי לו. הוא חייך איל ואז שאל אותי "לא אמרת שאת נוסעת למגדבורג?"

"כן, נסעתי כבר. אבל אז בא לי ולחברה שלי לצאת קצת, אבל חברה שלי אמרה שבמגדבורג המועדונים זבל" אמרתי לו "כן, ממש זבל" הוא הסכים איתי.

"היי" אנה נדחפה פתאום לשיחה שלנו. "היי" השיב לה טום בנימוס. "איזה מתוק" חשבתי לעצמי. "אז את החברה של קייט?" שאל טום את אנה "אני, בכבודי ובעצמי!" אנה התפארה. היא הייתה קצת שיכורה. בסוף נמאס לה מאיתנו והיא הלכה לכיוון החתיך שלה.

"בואי לרקוד" טום אמר לי, תפס בידי והוביל אותי לרחבת הריקודים (שוב..חיחי).

רקדנו.

המון.

בסביבות 2 בלילה, שנינו היינו ממש מחורפנים... ושהתחילה המוסיקה הרגועה, בשביל סולאו, הוא לקח אותי והתחיל להיצמד אלי. הרגשתי ממש נפלא! לא יודעת למה...

אחרי שרקדנו ככה בסביבות החצי שעה, מישהו בא אל טום והתחיל לדבר איתו. זה היה ביל, אחיו.

"מה?" טום דיבר בלי סבלנות. "אתה לא תכיר אותי לחברה שלך?" שאל ביל. "לא" ענה טום בלי רגש. "הי, רגע!" הרגעתי את העניינים "אני קייט" פניתי לביל, והושטתי לו את ידי. הוא חייך אלי ולחץ את ידי. "ביל" הוא אמר לי. "א-אז... את מעריצה?" שאל ביל. "מעריצה?!" שאלתי מבולבלת. רק אחרי חלקיק שנייה נזכרתי שהם להקה מפורסמת ומצליחה. "ל-ל-אא" גמגמתי מייד. "אה, סבבה" ביל הסתכל עלי במבט מוזר, והלך משם. "הוא בנאדם מוזר" אמר לי טום. "למה? הוא דווקא נראה לי סבבה!" הגנתי על ביל. "טוב, איך שתרצי" הוא אמר לי, קצת בזלזול.

אחרי עוד כמה דקות של ריקודים נמאס לי ואמרתי לטום שאני הולכת לבר, ולאנה. הוא מייד אמר שהוא יצטרף אלי, ויחד איתו הלכתי לכיוון הבר. מצאנו את אנה מתחרמנת עם החתיך הזה שלה. "אני רגילה לזה" אמרתי לטום באנחה, תוך כדי הזזתי את מבטי מאנה. טום צחק. "אתה יודע, עדיין לא אמרת לי בן כמה אתה" אמרתי לו.

"אני בן 18" הוא אמר לי. ,הייתה לי יומולדת לפני 3 חודשים בערך" סיפר לי. "אה, מזל טוב" חייכתי אליו. הוא חייך חזרה.

הזמנו לשתות והתיישבנו על אחת הספות, רחוק מאנה והחבר שלה.

התחלנו לשתות ולספר אחד לשנייה דווקא כל מיני שטויות לא קשורות. היה כל כך כיף. אחרי זמן מה, טום אמר לי שהוא ממש רעב,ושאם אני רוצה להצטרף אליו למסעדה או קפה כלשהו. "בטח! אני רוצה!" התלהבתי ממש. הוא שמח ויצאנו שנינו לכוון החניה אחרי שאמרתי לאנה שאני הולכת עם טום. "בואי" הוא סימן לי להיכנס לתוך וואן שחור שחיכה בחניה. נכנסתי אחריו.

"סאקי, תיקח אותנו למסעדה שאכלנו בה כל הצוות בחודש שעבר" הוא ביקש כנראה מהנהג.

אחרי רבע שעה עצרנו מול מסעדה מפוארת. טום יצא ואני אחריו שוב. נכנסנו למסעדה וטום ביקש מהמלצר שייתן לנו שולחן פרטי ומרוחק. הוא ישב הוביל אותנו לשולחן צדדי. התיישבנו זה מול זה.

טום היה ממש רעב, וחטף ישר את התפריט והזמין לזניה וספגטי בולונז. אני לא הייתי כל כך רעבה אחרי מה שתקעתי בצהריים אבל הזמנתי פשטידת תפוחי אדמה.

חיכינו לאוכל. היו כמה שניות כאלה של שתיקה, זה היה מביך. בסוף טום דיבר "יש לנו עוד יומיים הופעה" הוא סיפר "את רוצה לבוא אולי?" הוא שאל בחשש. "ממ... בטח שאני רוצה לבוא" אמרתי לו בהתלהבות. "אבל אני יהיה בין כל המעריצות?" שאלתי קצת מפוחדת "לא מה פתאום!" הוא מיהר להגיב. "את תהיי בין הבמה להקל. איפה שכל הצוות שלנו" הוא הרגיע אותי.
"אה, בסדר! אני יבוא" אמרתי לאות הסכמה. רציתי לשמוע את הלהקה של טום שרה בלייב, ורציתי גם לראות את טום מנגן. אחרי זה המשכנו לדבר על הלהקה של טום. די הופתעתי שהוא סיפר לי הכול בלי להתבייש. הוא סיפר לי שפעם זרקו לו קונדום על הגיטרה, באמצע הופעה, וזה היה דביק ומגעיל... והוא לא יכל להפסיק לנגן, כי ככה זה היה הורס את כל השיר. וככה הוא היה חייבת לנגן עד הסוף. זה ממש הצחיק אותי. אחרי זה הוא התחיל לספר לי על עצמו.

יש לו חיים ממש מעניינים.

הוא סיפר לי שהפעם הראשונה שהוא שכב עם מישהי הייתה שהוא היה בן 13. ושהוא נורא מצטער על זה. "זה היה קשה ומגעיל" צוטטתי אותו בראשי. די נגעלתי שהוא התחיל לתאר לי ממש איך היה, ורק שהעפתי עליו מזלג הוא הפסיק בחיוך. בסוף הביאו לנו ת'אוכל. טום התחיל לטרוף. באמצע התחילו להגיע כלמיני צלמי פפרצי, ולצלם אותנו. טום ניסה לצעוק עליהם ולהעיף אותם, אבל כלום לא עזר. הוא ניסה להסתיר קצת את פני, כדי שאני לא אתפרסם בגללו. בסוף בעלי המסעדה הגיעו וגירשו את הצלמים. פה ושם הפריעו לנו מעריצות, שביקשו מטום חתימה. הוא חתם לכולן אבל בפחות חיבה מפעמים קודמות. זה כאילו שהוא רצה להיות איתי, ושלא יפריעו לו. זה גרם לי לשמוח. חייכתי, בלי קשר לשיחה שלנו.

"מה את מחייכת?" שאל אותי במבט מסוקרן. "לא לא כלום" עניתי מתעוררת ממחשבותיי. המשכנו לאכול, ולדבר... ובסוף שילמנו ויצאנו לכיוון הרכב.

"...אז מחר אני יאסוף אותך ב-9 מהבית הזה?" שאל טום כאשר התחלתי לרדת מהרכב לכיוון הבית של סבתא. "כן, מהפה" הסכמתי איתו. הוא נופף לי לשלום מהחלון, אבל מייד משך את ראשו חזרה פנימה, כי עדר של צלמים השתער על המכונית.

ברחתי.

רצתי בשביל לכיוון הכניסה של הבית. "סבתא כנראה השאירה לי אור", חשבתי שנכנסתי בריצה הביתה. "אני פוחדת מהחושך. אני לא יודעת מה כלכך מפחיד בזה, אבל סתם, להסתכל לתוך החושך עושה לי רע."

נכנסתי לחדר שלי, ונשכבתי ישר על המיטה. שכבתי ככה כבר דקות, חושבת על כל מה שעבר עלי היום. "איך זה שבדיוק באותו יום אני וטום נפגשנו בדיוק באותו מועדון, בדיוק באותה שעה? זה נראה הזוי לגמרי!!!" הרהרתי. אחר כך קמתי מהמיטה, ונכנסתי למקלחת. זה היה מרגיע המים על הגוף. כשנכנסתי למיטה, רק שמתי את הראש על הכרית הרכה, כבר נרדמתי.

רעש חזק, פיצוץ.

פתחתי את עיניי. הפלאפון של צלצל. העפתי מבט על השעון השעה הייתה 12 בצהריים.

"הלו?" עניתי בקול ישנוני. "קייט?" שמעתי את קולה לש אנה מהקו השני. "מה?" לא הייתי כלכך נחמדה. הייתה ממש עייפה. "מאמי, איך היה אתמול?" היא שאלה בהתלהבות "יותר ממושלם!" סיפרתי לה אני מתלהבת, וכמעט ערה לחלוטין. הוא כלכך מיוחד," המשכתי. אנה צחקה. "תקשיבי אנה, אני ממש עייפה, אני רוצה להמשיך לישון. אז נדבר" אמרתי.

"בסדר. לילה טוב" היא צחקה שוב, וניתקה.

* * *

"נו... קום כבר יא עצלן!" צחק בלי על אחיו. שנחר במיטה. "מה נסגר איתך?" שאל אותו ביל. אבל טום לא ענה. ביל הרגיש שהוא מדבר לקיר. "אולי תקום? משעמם לי!" ביל התחנן לטום. אבל הוא שוב לא ענה. בסוף נמאס לביל והוא פתח את הטלוויזיה.

אחרי כרבע שעה, טום החל לזוז. "או... בוקר טוב לנסיכה" בירך ביל את טום הקם. "אוף, לקום בבוקר עם הקול הזה" מלמל טום בעייפות "כבר לקום על רגל שמאל" אמר. הוא יצא מהמיטה, ונכנס לשירותים. "באיזה שעה חזרת אתמול?" שאל ביל את טום, בהתעניינות. "משהו בסביבות 4 וחצי... נראה לי" הוא ענה לו.

"...אז מי זו הבחורה?" שאל ביל מסתקרן.

בן רגע טום נהיה ערני. הוא חשב על קייט. כמה שהיא מתוקה, חמודה, מתחשבת... איך שהוא יכול לדבר איתה בלי להתבייש, שלא חשוב לו אצלה המראה החיצוני (לא שלא חסר לה, חשב) שבאמת אכפת לו מהאופי שלה, ממנה.

ביל הסתכל על טום במבט בוחן, ואז התחיל להתפקע מצחוק. "מה?" שאל טום מבולבל.

"אחח טום," התחיל בלי לדבר. "אני מכיר אותך כלכך טוב, ואני יכול להישבע שבחיים שלי לא ראיתי ת'הבעת פנים הזאת עליך." הוא המשיך. טום הסתכל עליו במבט עילג. "זה אומר משהו" הוא המשיך שוב. "אתה מאוהב" הוא חייך אליו חיוך ממזרי.

טוב זהו... מקווה שנהנתם XD
המשך בימים הקרובים...
אני מקווה =]
חזרה למעלה Go down
מורק3>מרווי,לירליר,פרח

מורק3>מרווי,לירליר,פרח

מספר הודעות : 1087
Registration date : 26.11.07

הודעהנושא: Re: פאנפיק ראשון- פרק 6 חדש!!! כנסו בהמוניכם! (:   פאנפיק ראשון- פרק 6 חדש!!! כנסו בהמוניכם! (: - Page 2 Icon_minitime16/12/2007, 21:48

איזה פרק יפה!!!!
חזרה למעלה Go down
פרח =]

פרח =]

הודעהנושא: Re: פאנפיק ראשון- פרק 6 חדש!!! כנסו בהמוניכם! (:   פאנפיק ראשון- פרק 6 חדש!!! כנסו בהמוניכם! (: - Page 2 Icon_minitime16/12/2007, 22:20

הווו.. טומע שלנו מאוהבבב.. ><
חחח.. פרק יפה מאוד מאוד מאוד !!!!!!!!!!!!!!!

אני דורשת המשך!!!
יש מצב שאת שמה מחר??!?! What a Face

אני ממש אוהבת את הסיפור שלך..
את תוסיפי גם משהו על ביל בעלילה.. או שזה יהיה רק על טום ??

3>
חזרה למעלה Go down
מורק3>מרווי,לירליר,פרח

מורק3>מרווי,לירליר,פרח

הודעהנושא: Re: פאנפיק ראשון- פרק 6 חדש!!! כנסו בהמוניכם! (:   פאנפיק ראשון- פרק 6 חדש!!! כנסו בהמוניכם! (: - Page 2 Icon_minitime16/12/2007, 22:56

פרח =] כתב:
הווו.. טומע שלנו מאוהבבב.. ><
חחח.. פרק יפה מאוד מאוד מאוד !!!!!!!!!!!!!!!

אני דורשת המשך!!!
יש מצב שאת שמה מחר??!?! What a Face

אני ממש אוהבת את הסיפור שלך..
את תוסיפי גם משהו על ביל בעלילה.. או שזה יהיה רק על טום ??

3>

נכון!!!!! גם ביל!@!!!!
חזרה למעלה Go down
דרדר(:

דרדר(:

מספר הודעות : 31
Registration date : 11.12.07

הודעהנושא: Re: פאנפיק ראשון- פרק 6 חדש!!! כנסו בהמוניכם! (:   פאנפיק ראשון- פרק 6 חדש!!! כנסו בהמוניכם! (: - Page 2 Icon_minitime16/12/2007, 23:52

אאאאאאאאאאעאעאעאעאעאעאעאעעעעעהההה

המשךךךךך בדחיפותתת!! What a Face

וואי סיפור ממש יפה....מתה כבר לפרק הבא :]]

3>

albino albino albino
חזרה למעלה Go down
מאוהבת בטום 3>

מאוהבת בטום 3>

הודעהנושא: Re: פאנפיק ראשון- פרק 6 חדש!!! כנסו בהמוניכם! (:   פאנפיק ראשון- פרק 6 חדש!!! כנסו בהמוניכם! (: - Page 2 Icon_minitime17/12/2007, 00:54

ממ... אני לא מגלמה כלום!!! סורי (: Surprised
חזרה למעלה Go down
שלוש:]

מספר הודעות : 47

הודעהנושא: Re: פאנפיק ראשון- פרק 6 חדש!!! כנסו בהמוניכם! (:   פאנפיק ראשון- פרק 6 חדש!!! כנסו בהמוניכם! (: - Page 2 Icon_minitime17/12/2007, 15:16

פררק יפהההההההה(:
מחכהה להמשך:]
חזרה למעלה Go down

מספר הודעות : 47

הודעהנושא: Re: פאנפיק ראשון- פרק 6 חדש!!! כנסו בהמוניכם! (:   פאנפיק ראשון- פרק 6 חדש!!! כנסו בהמוניכם! (: - Page 2 Icon_minitime17/12/2007, 15:16

פררק יפהההההההה(:
מחכהה להמשך:]
חזרה למעלה Go down
דרדר(:

דרדר(:

הודעהנושא: Re: פאנפיק ראשון- פרק 6 חדש!!! כנסו בהמוניכם! (:   פאנפיק ראשון- פרק 6 חדש!!! כנסו בהמוניכם! (: - Page 2 Icon_minitime17/12/2007, 19:40

נמנמ.....למה אין היום פרקק:\

מתי את שמה פרקקק חדששש אני מתה כבררר לקרואאא!!

:]]
חזרה למעלה Go down
meitar

meitar

הודעהנושא: Re: פאנפיק ראשון- פרק 6 חדש!!! כנסו בהמוניכם! (:   פאנפיק ראשון- פרק 6 חדש!!! כנסו בהמוניכם! (: - Page 2 Icon_minitime17/12/2007, 21:38

אוייייייי ממש ממש אהבתי (: יש לך ראש יצרתי כזה (=
סוף כל סןף הגיע פרק D=
3>
חזרה למעלה Go down
פרח =]

פרח =]

הודעהנושא: Re: פאנפיק ראשון- פרק 6 חדש!!! כנסו בהמוניכם! (:   פאנפיק ראשון- פרק 6 חדש!!! כנסו בהמוניכם! (: - Page 2 Icon_minitime19/12/2007, 17:00

המשך המשך המשך המשך

המשך המשך המשך המשך
המשך המשך המשך המשך
המשך המשך המשך המשך

תודה Smile
חזרה למעלה Go down
מורק3>מרווי,לירליר,פרח

מורק3>מרווי,לירליר,פרח

הודעהנושא: Re: פאנפיק ראשון- פרק 6 חדש!!! כנסו בהמוניכם! (:   פאנפיק ראשון- פרק 6 חדש!!! כנסו בהמוניכם! (: - Page 2 Icon_minitime19/12/2007, 17:50

יווו מתי המשך???
חזרה למעלה Go down
מאוהבת בטום 3>

מאוהבת בטום 3>

הודעהנושא: Re: פאנפיק ראשון- פרק 6 חדש!!! כנסו בהמוניכם! (:   פאנפיק ראשון- פרק 6 חדש!!! כנסו בהמוניכם! (: - Page 2 Icon_minitime20/12/2007, 21:48

אני אשתדל לשים מחר פרק... =) מקווה שיהיה לי זמן...XD
תתפללו...חיחי Laughing Cool
חזרה למעלה Go down
מורק3>מרווי,לירליר,פרח

מורק3>מרווי,לירליר,פרח

הודעהנושא: Re: פאנפיק ראשון- פרק 6 חדש!!! כנסו בהמוניכם! (:   פאנפיק ראשון- פרק 6 חדש!!! כנסו בהמוניכם! (: - Page 2 Icon_minitime20/12/2007, 21:49

אכן מתפללת!
חזרה למעלה Go down
מאוהבת בטום 3>

מאוהבת בטום 3>

הודעהנושא: Re: פאנפיק ראשון- פרק 6 חדש!!! כנסו בהמוניכם! (:   פאנפיק ראשון- פרק 6 חדש!!! כנסו בהמוניכם! (: - Page 2 Icon_minitime21/12/2007, 16:41

היי בנות, היו יחסית הרבה תגובות.
פעם הבאה אשמח ליותר. אבל תודה בכל מיקרה! Smile
הינה פרק 4. אם יהיו המון המון המון (שאני אומרת המון זה המון) תגובות, אני אשים לכן פרק 5 מחר!!! יאיי, שמחות? גמאני יהיה שמחה אם יהיו הרבה תגובות! אני רוצה להגיע לפחות לעמוד 5! טוב בכל מקרה, הינה פרק 4-

פרק 4-

"מאוהב?!" טום שאל בזלזול.
"כן טום, מאוהב" אמר לו ביל בקול מורתי. טום הסתכל עליו במבט מוזר, ואז סובב את ראשו לאחור ושטף פנים. תוך כדי מחשבות רבות התרוצצו בראשו. הוא לא הבין למה קייט לא יוצאת לו מהראש. הוא לא הבין מה יש בה, שגורם לו לפרפור בבטן, משהו שבחיים לא קרה לו!

קייט פתחה את עיניה, אור חזק סנוור אותה. היא לקחה את השעון שעל השיגה ליד מיטתה, והסתכלה על השעה. השעה הייתה 15:11.
"אוף. כל היום שלי יהיה הפוך עכשיו" חשבה בעצבנות. היא קמה מהמיטה וירדה לבדוק איפה סבתה. "בוקר טוב" סבתא באה אלי והעניקה לי חיבוק חם. "בוקר..." עניתי לה תוך כדי פיהוק.
"אתה רעבה חמודה?" שאלה אותי סבתא. "לא כלכך. אכלתי מאוחר אתמול" שיתפתי אותה המאורעות אתמול. "או... באמת?" שאלה בקול התעניין. "איפה היית אתמול?" היא המשיכה בשאלות. "סתם מועדון עם אנה." אמרתי לה בשעמום. "אה..." אמרה סבתא באכזבה. "לא הכרת בנים..?" שאלה בחשש. "אמ, האמת שהכרתי" אמרתי בקול רגיל, למרות שהלב שלי דפק חזק שחשבתי על טום. "מי הכרת?" סבתא לא הרפתה. "טום אחד" סיפרתי לה. "אה...טום..." סבתא חזרה אחרי. "בהצלחה חמודה!" היא קרצה לי והלכה לענייניה בגינה.
לקחתי תפוח והתקדמתי לעבר החדר שלי. התקלחתי ואז התקשרתי לחברה שלי מגרמניה.
קראו לה נועה. היא הייתה כמוני- ישראלית. אבל אחרי שהוריה התגרשו היא עברה לגור עם אמא שלה בגרמניה.
"היי קייטי!" היא ענתה לשיחה. "היי" עניתי לה. "תגידי את עושה משהו היום?" שאלתי בסקרנות. "האמת שכן..." היא סיפרה לי הפעם בהתלהבות. "לא לא!" תיקנתי אותה מהר. "עושה משהו לפני 21:00?" שאלתי אותה.
"איך ידעת שההופעה שאני הולכת אליה מתחילה ב- 21:00?" שאלה מופתעת. "אמרתי עד 21:00 כי אני צריכה ללכת גם להופעה ב- 21:00" הסברתי את עצמי. "באמת?!" שאלה נועה. "של איזה להקה?" היא שאלה בהתלהבות. "טוב, האמת שזאת לא ממש להקה שאני מעריצה, פשוט פגשתי את אחד הנגנים של הלהקה, ויצאנו לדייט, והוא הזמין אותי לבוא לראות ת'להקה שלו. אני יהיה בין הגדר לבמה. הוא אמר שככה לא נפגעים מהלחץ של הקהל, וגם רואים טוב." סיפרתי לה.
"וואלה? איזה כיף לך." התלהבת נועה יותר ממני. "אבל איזו להקה זאת בכלל?" היא שאלה מסוקרנת. "טוקיו הוטל" סיפרתי בשעמום.
"מממממההההה?!?!?" נועה צרחה לי בטלפון "טוקיו הוטל?!?!" היא כמעט התחילה לבכות.
"מה קרה לך?" שאלתי אותה מבוהלת. "את חברה של אחד הנגנים של טוקיו הוטל?!" היא שאלה אותי שוב. "לא חברה, סתם ידידה!" תיקנתי אותה.
"של מי מהם?!" היא שאלה בקול חנוק. "גיאורג? טום? גוסטב?" היא שאלה בלחץ מהתשובה שאני ייתן לה.
"טום" אמרתי בקול חלוש, מפחדת מתגובת. "אני לא מאמינה!" נחנקה נועה מדמעות. "את חברה של טום קאוליץ, ולא סיפרת לי?!" היא המשיכה. "אני לא חברה שלו!" צעקתי עליה חזרה, למרות שידעתי שהייתי מתה להיות חברה שלו. "אני סתם ידידה שלו והוא סתם הזמין אותי לבוא להופעה" תיקנתי אותה שוב, ושוב.
"אבל... את מעריצה שלהם?" שאלתי בפקפוק.
"מעריצה?!" היא גיחכה לי בטלפון. "אני המעריצה הכי גדולה שלהם פה, בגרמניה!!!" היא צווחה לי באוזן. "אני מארגנת מפגשים של מעריצים, אני מארגנת מכירות של מוצרים שלהם, ואפילו יש לי חתימות שלהם, ותמונות! ואת? את יוצאת לך לבלות עם טום קאוליץ, ואפילו לא טורחת לספר לי!!! היא צווחה ודיברה בקול ממש נפגע.
"אני מצטערת..." התחלתי "אבל רק בטיסה פגשתי אותו, והוא אמר לי בכלל שלא נוכל להיפגש 4 ימים עד שהוא יחזור למגדבורג. אבל שנסעתי עם אנה אתמול לברלין, לאיזה מועדון שהיא המליצה עליו, פגשתי אותו שמה, והוא רצה לנסוע איתי למסעדה, בטח תראי את זה בעיתון של מחר..." אמרתי לה. "אה..." היא דיברה אלי בפחות חיבה ממש שהתחילה. "היא בטח מקנאה..." חשבתי בעצבנות גוברת וגוברת. "אני פשוט כלכך שונאת שמקנאים בי! זה ממש מחליא אותי!!" חשבתי בכעס.
"הזמנת כרטיסים להופעה כבר?" שאלתי בתמימות. "בטח שהזמנתי!" היא אמרה לי שוב בהתלהבות "לפני 3 חודשים!" היא התפארה לי." הייתי בין הראשונות שקנו כרטיסים!" היא המשיכה.
זה היה ממש מוזר לפחות 4 שנים הייתי בטוחה שאני מכירה את נועה. אבל פתאום אני מגלה שידיד שלי, יותר נכון אני אוהבת, הוא הבנאדם שחברה שלי מעריצה, זאת רק אני, או שהעולם הזה כלכך קטן?!"
"שמעי נועה..." התחלתי לספר לה משהו. "אני יכולה לסדר לך אם את רוצה פגישה איתם, ותוכלי גם להצטרף אלי שאני רואה תהופעה. לא בא לי להיות שמה לבד." הצערתי לה. "ממה?!" היא כמעט התעלפה. "את באמת יכולה?!" היא שאלה כלא מאמינה. "נ-נראה לי שכן" גמגמתי לה. "תני לי רק שיחה טלפון אחת ואני יודיע לך." אמרתי לה. "חכי שנייה אני תכף איתך". התקשרתי לטום. "היי" הוא ענה לי.
"אהלן" שמחתי לשמוע את קולו. "אני רוצה כבר שנפגש" הוא עדכן אותי ברגשות שלו. "גם אני" עודדתי אותי (חיחי) חייכתי להפעם שמחתי שהוא לא יכול לראות כמה הסמקתי. "תקשיב, אני צריכה שתעשה לי טובה" ביקשתי ממנו. "בטח מה את רוצה?" הוא שאל בלבביות. הרגשתי את הלב שלי נמס.
בסוף דיברתי.
"חברה שלי ממש מעריצה גדולה שלכם. היא אמרה לי שהיא פגשה אתכם וזה, ושהיא מארגנת המון דברים למעריצים שאוהבים אתכם בגרמניה." סיפרתי לו.
"קוראים לה במקרה נועה?" שאל טום כאילו הוא מבין משהו. "כן!! נועה!" אמרתי לו מייד, מתפלאת שהוא זוכר אותה. "חח... אני זוכרת אותה. היא ממש חמודה." הוא אמר לי. קצת התעצבנתי. לא רציתי שהוא יחבב אותה. רציתי אותו לעצמי, ועל זה שנאתי את עצמי.
"אז קיצר," התחלתי. "לא ידעתי מזה, ורק לפני כמה דקות גיליתי את זה. עכשיו, יהיה לך אכפת אם גם היא תבוא איתי להופעה?" שאלתי אותו בתקווה. "לא, מה פתאום!" הוא הגן על עצמו. "אין לי בעיה! אני ייקח אתכן ביחד מהבית שלך סבבה?" שאל אותי. "בטח בטח" הנהנתי לאות הסכמה, למרות שזה היה טלפון. אחרי זה סיימנו ת'שיחה.
"נועה?" חזרתי לשיחה שלי עם נועה. "אתה יכולה לבוא!" עדכנתי אותה בחדשות הטובות.
"ווואי, קייטי תודה!!!" היא שמחה לי בטלפון. "אני לא מאמינה שאני אפגוש אותם שוב!!" היא צרחה לי. "בכיף. אז תבואי אלי בסביבות 19:00 ונתארגן ביחד." הצעתי לה. "אין בעיה. אני אבוא" היא הסכימה איתי. טוב יאללה בייביי" אמרתי לה. "ביי" היא אמרה לי וניתקה.
אחרי שסגרתי את השיחה ירדתי למטה ופתחתי את הטלוויזיה. זפזפתי בערוצים מחפשת משהו נורמאלי לראות. ואז, שהגעתי לערוץ E! ראיתי משהו על טוקיו הוטל. זה היה ראיון איתם. הוא בדיוק התחיל.
מראיין: "טוב, אז טוקיו הוטל שלום לכם."
כולם: "שלוווום"מראיין: "אז נתחיל, ביל, איך אתה מתמודד עם כל הפרסום הזה?"

ככה הראיון המשיך ונהיה מעניין. קייט החליטה שהיא רוצה לראות את זה, ולכן תפסה לה תנוחה טובה על הספה.
לקראת אמצע הראיון, המראיין פנה אל טום והתחיל להפציץ אותו בשאלות.

מראיין: "טום, אנחנו לא יכולים להתעלם מכל הסטוצים של הלילה אחד שלך."

ברגע שהוא סיים את המשפט הזה הרגשתי את הלב שלי נופל...
"סטוצים?!?" חשבתי בזעזוע. מחשבותיה נקטעו כאשר טום החל לענות על שאלתו של המראיין.

טום: "לדעתי אין דבר כזה אהבה!" אמר טום בביטחון. "אני לא מאמין בשטויות האלו! אני מעדיף להיות עם כמה בנות, מאשר לבזבז את כל החיים על בחורה אחת! זה משעמם מיידי." טום סיים לבסוף. ואז ביל התחיל לדבר.

ביל: "אני דווקא חושב שיש ועוד איך דבר כזה אהבה!"

קייט קפאה. היא לא האמינה למה ששמעה. "טום לא מאמין באהבה? הוא מחשיב אותה לעוד אחת? ומי יודע, אולי בזמן שהוא לא איתי הוא עם עוד 20 בנות נוספות, ועושה להן את אותו הדבר. רק שיחשבו שהוא מחבב אותן...? ובאמת הוא לא?
היא הרגישה כאילו הכניסו אותה לתוך פריזר. היא הרגישה את קצות אצבעותיה מתחילות לקפוא, ואחריהן את כל ידה. ומשם זה התפשט לכל גופה. היא לא ידעה אם היא צריכה לחתוך או לא. "בינתיים היא לא תחליט כלום." חשבה. "רק אחרי שאדבר עם נועה."
היא לא רצתה להרוס לנועה את הציפייה לפגוש את טוקיו הוטל, לכן חשבה וניסתה למצוא דרך שבה נועה תוכל ללכת להופעה, אבל בלעדיה. וככה היא קייט לא תתאהב בטום יותר ממה שהיא כבר. היא הרגישה ריקנות בכל גופה. היא הרגישה שבא לה למות. היא לא האמינה שמישהו שהיא כלכך אוהבת יכול לעשות כאלה דברים...
היא לקחת את הפלאפון שלה וסימסה לטום שהיא לא תוכל לבוא להופעה, אבל שייקח בבקשה את נועה מהבית שלה (של קייט).
אחרי זה היא סימסה לנועה שהיא לא מרגישה טוב, אבל היא (נועה) עדין יכולה ללכת להופעה. ושטום יאסוף אותה ב- 20:30 מהבית שלה. (של קייט)
אחרי שסיימתי, הנחתי את הפלאפון שלי על השולחן.
נשכבתי על המיטה וזה פשוט הגיע. התחלתי לבכות. ולבכות.
סבתא כנראה לא הייתה בבית, כי היא לא באה לחדר שלי כי בכיתי חזק.
ממש חזק.
היה לי בא פשוט להתאדות מהעולם באותו הרגע.

* * *

טום קם מהמיטה והלך לכיוון השולחן עליו היה מונח הפלאפון שלו. הוא "קראה הודעה חדשה" והתלהב שראה שהיא מקייט. הוא חיכה כבר לערב, לפגוש אותה שוב.
אחרי שגמר לקרוא את ההודעה, הוא הרגיש נורא. "היא לא תבוא" חשב בעצב ועצבנות מעורבים. הוא נשכב על הספה, מרגיש ריקנות. "ההופעה כבר לא שווה."
הוא פתח את הטלוויזיה כדי להעביר את ההרגשה החרא שהרגיש עכשיו. הוא זיפזף בערוצים, ואז ראה ראיון של טוקיו הוטל בערוץ E! .
"אוף. שוב הראיונות הישנים האלה" חשב בעצבנות גוברת וגוברת, והעביר ערוץ מייד.

אחרי שבכתה הרבה זמן, קייט נרדמה.

"...קייט קומי" אלו המילים הראשונות ששמעתי לאחר שנרדמתי. פתחתי את עיני, והאור סנוור.
"נרדמת פה" נועה בדיוק הגיעה ואמרה לי. "אה.." אמרתי לה. אני חושבת שהיא שמה לב שקרה משהו, כי גם לא הייתי נחמדה, גם העיניים שלי היו נפוחות ואדומות, וגם בגלל שהיא שאלה:
"הממ... קרה משהו?"
"ל-ל-לא כלום" שיקרתי. "טום יבוא לקחת אותך ב- 20:30" אמרתי לה. "בסדר" היא אמרה לי. שמעתי את ההתלהבות בקולה. "את בטוחה שאת לא רוצה לבוא." היא שאלה אותי שוב. "לא לא, תלכי את. אני לא מרגישה טוב" שיקרתי שוב. היא חייכה אלי. הרגשתי רע. הייתה שתיקה מביכה שהופרה כשצפצוף של מכונית הפר אותה. "זה בטח טום" אמרתי לה. "תצאי אליו" אמרתי לה.
"תבואי איתי" היא ביקשה.
"לא, נו תצאי זה שנייה" אמרתי. אבל בדיוק אז שמענו דפיקה בדלת.
"כן...?" אמרתי בחשש.
ידעתי מי עומד מאחורי הדלת. ואת אותו בנאדם לא כלכך רציתי לפגוש עכשיו.
טום נכנס.

זהו.. חיחי...
המשך מחר רק אם יהיה מלללא תגובות! אם לא... אלוהים יודע מתי יהיה לי זמן לשים פרק חדש.
אז יאללה תתחילו להגיב! Laughing
בייביי
חזרה למעלה Go down
מורק3>מרווי,לירליר,פרח

מורק3>מרווי,לירליר,פרח

הודעהנושא: Re: פאנפיק ראשון- פרק 6 חדש!!! כנסו בהמוניכם! (:   פאנפיק ראשון- פרק 6 חדש!!! כנסו בהמוניכם! (: - Page 2 Icon_minitime21/12/2007, 17:16

פרק מהמם!!!
פשוט מושלם 3>
חזרה למעלה Go down
עינבוש_לאב_טוקי

עינבוש_לאב_טוקי

מספר הודעות : 182

הודעהנושא: Re: פאנפיק ראשון- פרק 6 חדש!!! כנסו בהמוניכם! (:   פאנפיק ראשון- פרק 6 חדש!!! כנסו בהמוניכם! (: - Page 2 Icon_minitime21/12/2007, 18:25

כל כך מהמם!!!!!!!!!

קראתי רק עכשיו הכל!

וזה פשוט מושלם =]]]]]

תמישי לכתוב!!!!
חזרה למעלה Go down
פרח =]

פרח =]

הודעהנושא: Re: פאנפיק ראשון- פרק 6 חדש!!! כנסו בהמוניכם! (:   פאנפיק ראשון- פרק 6 חדש!!! כנסו בהמוניכם! (: - Page 2 Icon_minitime21/12/2007, 19:32

איזה פרק מדהיםםםםםםםםםםםםםםםםםםםםםםםםםם!!!!!!!!!

אני חייבת אבל ממש חייבת כבר לקרוא את הפרק הבא.. אני במתח מ-ט-ו-ר-ף!!!!

אעאעאעאעאעאעאעעעעעעעעעעעעעעעעעע... שימי פרקקק.. בבקשהההההההההה
חזרה למעלה Go down
דרדר(:

דרדר(:

הודעהנושא: Re: פאנפיק ראשון- פרק 6 חדש!!! כנסו בהמוניכם! (:   פאנפיק ראשון- פרק 6 חדש!!! כנסו בהמוניכם! (: - Page 2 Icon_minitime22/12/2007, 19:40

טטטטטטטווווובבבבבבבבבבבבבבבבב:

אתתת חייבבתתת לשיםםםםם פררקקק כממממממממממהה שיותררר מהרררררררררררררר

אני מתחרפננתתת פהההההההההההההה!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

ד"א פררק מדהיייייייייייייייייםם rabbit rabbit rabbit
חזרה למעלה Go down
meitar

meitar

הודעהנושא: Re: פאנפיק ראשון- פרק 6 חדש!!! כנסו בהמוניכם! (:   פאנפיק ראשון- פרק 6 חדש!!! כנסו בהמוניכם! (: - Page 2 Icon_minitime24/12/2007, 17:19

דייי את חייבת להמשיך !!!!!!!!!!!!!!!!!!
חזרה למעלה Go down
פרח =]

פרח =]

הודעהנושא: Re: פאנפיק ראשון- פרק 6 חדש!!! כנסו בהמוניכם! (:   פאנפיק ראשון- פרק 6 חדש!!! כנסו בהמוניכם! (: - Page 2 Icon_minitime25/12/2007, 17:08

רוצים עוד פרק

רוצים עוד פרק
עוד פרק ?!?!?
חזרה למעלה Go down
פזיתעע DD:

פזיתעע DD:

מספר הודעות : 101
Registration date : 27.11.07

הודעהנושא: Re: פאנפיק ראשון- פרק 6 חדש!!! כנסו בהמוניכם! (:   פאנפיק ראשון- פרק 6 חדש!!! כנסו בהמוניכם! (: - Page 2 Icon_minitime25/12/2007, 20:57

נו קדימה המשךך DD:
חזרה למעלה Go down
מאוהבת בטום 3>

מאוהבת בטום 3>

הודעהנושא: Re: פאנפיק ראשון- פרק 6 חדש!!! כנסו בהמוניכם! (:   פאנפיק ראשון- פרק 6 חדש!!! כנסו בהמוניכם! (: - Page 2 Icon_minitime25/12/2007, 21:19

המשך אם נגיע לעמ' 5!!!
או לפחות שיהיו פה הצפות! תודה לכל הבנות שמגיבות... I love you
אבל אני רוצה עוד תגובות!!
חזרה למעלה Go down

פאנפיק ראשון- פרק 6 חדש!!! כנסו בהמוניכם! (:
חזרה למעלה 
עמוד 2 מתוך 4לך לעמוד : Previous  1, 2, 3, 4  Next
 Similar topics
-