Israeli Forum of Tokio Hotel
האם אתה רוצה להגיב להודעה זו? אנא הירשם לפורום בכמה לחיצות או התחבר כדי להמשיך.

אינדקסחיפושLatest imagesהרשםהתחבר

ח-פ-י-ר-ו-ת!! [||]

Go down 
+16
פרח =]
th-my-life
Nofar Kaulitz [:
shnitzel | ofri. <3
Zero
To0mTiM :]
sofi=]
טולהה=T
Nehama
מורק3>מרווי,לירליר,פרח
eve
D<3T
rock and roll=]
Anne
לירוש. 3>
^.^TALIA
20 posters
לך לעמוד : Previous  1, 2, 3, 4, 5 ... 11 ... 18  Next
מחברהודעה
טולהה=T

טולהה=T

מספר הודעות : 279
Registration date : 27.11.07

ח-פ-י-ר-ו-ת!! [||] - Page 4 Empty
הודעהנושא: Re: ח-פ-י-ר-ו-ת!! [||]   ח-פ-י-ר-ו-ת!! [||] - Page 4 Icon_minitime3/12/2007, 21:40

mor LOVE tom כתב:
אמממ גרנו שנתיים בונצואלה אני לא יודעת אם את מכירה מקום חרא אולי שמעת בחדשות על הנשיא צ'באז? אז הוא הנשיא שלהם הוא באמת נורא ואיום! אבל היינו שם שנתיים והשנה באנו לחופש פעם שניה ובסוף נשארנו ואבא שלי חזר לשם והוא בשליוחת שם אז בערך עד סוף שנת הלימודים הזו או הבאה הוא חוזר... חחח איפה את גרה?

נס ציונה מכירה?
חזרה למעלה Go down
מורק3>מרווי,לירליר,פרח

מורק3>מרווי,לירליר,פרח

מספר הודעות : 1087
Registration date : 26.11.07

הודעהנושא: Re: ח-פ-י-ר-ו-ת!! [||]   ח-פ-י-ר-ו-ת!! [||] - Page 4 Icon_minitime3/12/2007, 21:42

שמעתי על המקום הזה אבל אף פעם לא הייתי....
חזרה למעלה Go down
טולהה=T

טולהה=T

הודעהנושא: Re: ח-פ-י-ר-ו-ת!! [||]   ח-פ-י-ר-ו-ת!! [||] - Page 4 Icon_minitime3/12/2007, 21:43

אה עיר היא נחמדה=)
ואיפה את גרה?
חזרה למעלה Go down
מורק3>מרווי,לירליר,פרח

מורק3>מרווי,לירליר,פרח

הודעהנושא: Re: ח-פ-י-ר-ו-ת!! [||]   ח-פ-י-ר-ו-ת!! [||] - Page 4 Icon_minitime3/12/2007, 21:45

בירושלים לא ממש ירושלים אבל קרוב... את כיתה ט'?
חזרה למעלה Go down
טולהה=T

טולהה=T

הודעהנושא: Re: ח-פ-י-ר-ו-ת!! [||]   ח-פ-י-ר-ו-ת!! [||] - Page 4 Icon_minitime3/12/2007, 21:47

לא אני ח' ואת?
ואת מכירה ילדים מגבעת זאב?
חזרה למעלה Go down
מורק3>מרווי,לירליר,פרח

מורק3>מרווי,לירליר,פרח

הודעהנושא: Re: ח-פ-י-ר-ו-ת!! [||]   ח-פ-י-ר-ו-ת!! [||] - Page 4 Icon_minitime3/12/2007, 21:51

אני ז' ולא אני לא מכירה למה??
חזרה למעלה Go down
טולהה=T

טולהה=T

הודעהנושא: Re: ח-פ-י-ר-ו-ת!! [||]   ח-פ-י-ר-ו-ת!! [||] - Page 4 Icon_minitime3/12/2007, 21:53

mor LOVE tom כתב:
אני ז' ולא אני לא מכירה למה??

כי קרוב לירושליים זה גבעת זאב ודודה שלי גרה שם אז אולי היית מכירה אותה..
חזרה למעלה Go down
מורק3>מרווי,לירליר,פרח

מורק3>מרווי,לירליר,פרח

הודעהנושא: Re: ח-פ-י-ר-ו-ת!! [||]   ח-פ-י-ר-ו-ת!! [||] - Page 4 Icon_minitime3/12/2007, 21:56

חח לא אני לא מכירה... חוץ מזה שאני לא מכירה הרבה אנשים בארץ חוץ מהמשפחה וחברים טובים... אני מכירה בח"ול...
חזרה למעלה Go down
טולהה=T

טולהה=T

הודעהנושא: Re: ח-פ-י-ר-ו-ת!! [||]   ח-פ-י-ר-ו-ת!! [||] - Page 4 Icon_minitime3/12/2007, 22:00

mor LOVE tom כתב:
חח לא אני לא מכירה... חוץ מזה שאני לא מכירה הרבה אנשים בארץ חוץ מהמשפחה וחברים טובים... אני מכירה בח"ול...

איזה מגניב את מכירה ילדים מחו"ל!
בטח חברים שלך לא?
חזרה למעלה Go down
מורק3>מרווי,לירליר,פרח

מורק3>מרווי,לירליר,פרח

הודעהנושא: Re: ח-פ-י-ר-ו-ת!! [||]   ח-פ-י-ר-ו-ת!! [||] - Page 4 Icon_minitime3/12/2007, 22:04

"חברים" נגיד אני שונאת את כולם אחד אחד! חנפנים, תינוקים, מעצבנים, שקרנים, רכלנים ולא יודעים ליהיות חברים הם הרסו לי שנתיים מחורבנות מהחיים שלי... כבר הספקתי לריב עם שלוש מהם במסנג'ר הם מקללות חופשי אחת יום אחד סתם!כותבת לי "מור סיפרו לי שהזדינת עם איזה איש בישראל, כיאלו איזו *!" את קולטת היא בעצמה והיום דיברתי עם מישהי והטיפשה חשבה שזו אני בתמונה ובאמת זה היה ביל עאם השער הקצר יוו מטומטמת!!! ואני בכלל בלונדינית!!
חזרה למעלה Go down
טולהה=T

טולהה=T

הודעהנושא: Re: ח-פ-י-ר-ו-ת!! [||]   ח-פ-י-ר-ו-ת!! [||] - Page 4 Icon_minitime3/12/2007, 22:06

mor LOVE tom כתב:
"חברים" נגיד אני שונאת את כולם אחד אחד! חנפנים, תינוקים, מעצבנים, שקרנים, רכלנים ולא יודעים ליהיות חברים הם הרסו לי שנתיים מחורבנות מהחיים שלי... כבר הספקתי לריב עם שלוש מהם במסנג'ר הם מקללות חופשי אחת יום אחד סתם!כותבת לי "מור סיפרו לי שהזדינת עם איזה איש בישראל, כיאלו איזו *!" את קולטת היא בעצמה והיום דיברתי עם מישהי והטיפשה חשבה שזו אני בתמונה ובאמת זה היה ביל עאם השער הקצר יוו מטומטמת!!! ואני בכלל בלונדינית!!

גמלי יש בנות כאלו בכיתה אבל צריך ללמוד להתרחק!
וגם לא להיפגע!
חזרה למעלה Go down
מורק3>מרווי,לירליר,פרח

מורק3>מרווי,לירליר,פרח

הודעהנושא: Re: ח-פ-י-ר-ו-ת!! [||]   ח-פ-י-ר-ו-ת!! [||] - Page 4 Icon_minitime3/12/2007, 22:10

מה פתאום להיפגע!!! לקצה של הציפורן שלי לא מזיז מה הן חושבות סתם טיפשות פקאצות אוייי כמה שאני שונאת כאלה שחשות את עצמם... Evil or Very Mad
חזרה למעלה Go down
טולהה=T

טולהה=T

הודעהנושא: Re: ח-פ-י-ר-ו-ת!! [||]   ח-פ-י-ר-ו-ת!! [||] - Page 4 Icon_minitime3/12/2007, 22:12

mor LOVE tom כתב:
מה פתאום להיפגע!!! לקצה של הציפורן שלי לא מזיז מה הן חושבות סתם טיפשות פקאצות אוייי כמה שאני שונאת כאלה שחשות את עצמם... Evil or Very Mad

גמאני לא אוהבת כאלו!!
חזרה למעלה Go down
מורק3>מרווי,לירליר,פרח

מורק3>מרווי,לירליר,פרח

הודעהנושא: Re: ח-פ-י-ר-ו-ת!! [||]   ח-פ-י-ר-ו-ת!! [||] - Page 4 Icon_minitime3/12/2007, 22:13

כן... יש עוד מישהו בפורום חוץ מאיתנו בכלל?
חזרה למעלה Go down
rock and roll=]

rock and roll=]

מספר הודעות : 99
Registration date : 24.11.07

הודעהנושא: Re: ח-פ-י-ר-ו-ת!! [||]   ח-פ-י-ר-ו-ת!! [||] - Page 4 Icon_minitime3/12/2007, 22:15

כןןןןן,ומשעמם לייי
חזרה למעלה Go down
טולהה=T

טולהה=T

הודעהנושא: Re: ח-פ-י-ר-ו-ת!! [||]   ח-פ-י-ר-ו-ת!! [||] - Page 4 Icon_minitime3/12/2007, 22:15

mor LOVE tom כתב:
כן... יש עוד מישהו בפורום חוץ מאיתנו בכלל?

חחח לא נראה לי..
חזרה למעלה Go down
מורק3>מרווי,לירליר,פרח

מורק3>מרווי,לירליר,פרח

הודעהנושא: Re: ח-פ-י-ר-ו-ת!! [||]   ח-פ-י-ר-ו-ת!! [||] - Page 4 Icon_minitime3/12/2007, 22:21

היי שני.... אני לא יודעת איך איתכם אבל אני קרועה מעיפות כל הלילה אתמול בקושי ישנתי,
איפה שגרתי אתמול הייתה הצבעה אם מקבלים את התנאים של הנשיא והתנאים ממש קשים : בלי תקשורת בזמן מלחמה וכן גם טלוויזיה ומחשב..., שלכ התינוקות שנולדים באותו שהוע יקראו באותו שם משהו פרנצ'קובו משהו כזה וגם שכל המכוניות שמתחילות נגיד במספר 5 יכולות לנסוע בין הבוקר לצהרים רק עם 3 נוסעים ולא יותר ודברים כאלה או שהוא יכול להחליט שרכוש פרטי ניהיה של המדינה והוא עשה את זה כבר... זאת אומרת שיום אחד הוא יכול לבוא ולהגיד הבית שלך שיך למדינה ולהעיף אותך ויהיה מותר לו... וכל מיני דברים כאלה
אז נכון שנשיא לא יכול למשיך ללכת להיבחר כל החיים אז הוא רוצה לעשות חוק כדי שהוא כן יוכל... אז האנשים היו צריכים לבחור אם שהוא ימשיך עד 2050 או לא אז היה לי קשה לישון יש לנו הרבה חברים שם....
חזרה למעלה Go down
טולהה=T

טולהה=T

הודעהנושא: Re: ח-פ-י-ר-ו-ת!! [||]   ח-פ-י-ר-ו-ת!! [||] - Page 4 Icon_minitime3/12/2007, 22:57

mor LOVE tom כתב:
היי שני.... אני לא יודעת איך איתכם אבל אני קרועה מעיפות כל הלילה אתמול בקושי ישנתי,
איפה שגרתי אתמול הייתה הצבעה אם מקבלים את התנאים של הנשיא והתנאים ממש קשים : בלי תקשורת בזמן מלחמה וכן גם טלוויזיה ומחשב..., שלכ התינוקות שנולדים באותו שהוע יקראו באותו שם משהו פרנצ'קובו משהו כזה וגם שכל המכוניות שמתחילות נגיד במספר 5 יכולות לנסוע בין הבוקר לצהרים רק עם 3 נוסעים ולא יותר ודברים כאלה או שהוא יכול להחליט שרכוש פרטי ניהיה של המדינה והוא עשה את זה כבר... זאת אומרת שיום אחד הוא יכול לבוא ולהגיד הבית שלך שיך למדינה ולהעיף אותך ויהיה מותר לו... וכל מיני דברים כאלה
אז נכון שנשיא לא יכול למשיך ללכת להיבחר כל החיים אז הוא רוצה לעשות חוק כדי שהוא כן יוכל... אז האנשים היו צריכים לבחור אם שהוא ימשיך עד 2050 או לא אז היה לי קשה לישון יש לנו הרבה חברים שם....

לא הבנתי.., למי רשמת את זה.?
חזרה למעלה Go down
מורק3>מרווי,לירליר,פרח

מורק3>מרווי,לירליר,פרח

הודעהנושא: Re: ח-פ-י-ר-ו-ת!! [||]   ח-פ-י-ר-ו-ת!! [||] - Page 4 Icon_minitime3/12/2007, 22:58

טולהה=) כתב:
mor LOVE tom כתב:

לך נראה לי חחחח בגלל זה אני עיפה חחח בערך..
חזרה למעלה Go down
טולהה=T

טולהה=T

הודעהנושא: Re: ח-פ-י-ר-ו-ת!! [||]   ח-פ-י-ר-ו-ת!! [||] - Page 4 Icon_minitime3/12/2007, 23:01

mor LOVE tom כתב:
טולהה=) כתב:
mor LOVE tom כתב:

לך נראה לי חחחח בגלל זה אני עיפה חחח בערך..

אהה חחחחח
טוב ממ.. נראה לי שגם אני ילך, יש לי שיעורים שלא עשיתי!
ומבחן שלא התכוננתי!
והצחקת אותי כשאממרת זאת אומרת שיום אחד הוא יכול לבוא ולהגיד הבית שלך שיך למדינה ולהעיף אותך ויהיה מותר לו חחחחחחחחחח
חזרה למעלה Go down
מורק3>מרווי,לירליר,פרח

מורק3>מרווי,לירליר,פרח

הודעהנושא: Re: ח-פ-י-ר-ו-ת!! [||]   ח-פ-י-ר-ו-ת!! [||] - Page 4 Icon_minitime3/12/2007, 23:02

חח כן נשמע מצחיק אבל לא ממש מצחיק זה כמו שעכשיו ידפקו לך בדלת ויעיפו אותך
חחחח לא נשמע נעים לא הייתי רוצה שזה יקרה לי.. טוב יאללה גם אני אלך
לילה טוב...
חזרה למעלה Go down
טולהה=T

טולהה=T

הודעהנושא: Re: ח-פ-י-ר-ו-ת!! [||]   ח-פ-י-ר-ו-ת!! [||] - Page 4 Icon_minitime3/12/2007, 23:12

mor LOVE tom כתב:
לילה טוב...

אה זה ברצינות?! Embarassed

לילה טוב
חזרה למעלה Go down
Nehama

Nehama

מספר הודעות : 172
Registration date : 25.11.07

הודעהנושא: Re: ח-פ-י-ר-ו-ת!! [||]   ח-פ-י-ר-ו-ת!! [||] - Page 4 Icon_minitime3/12/2007, 23:31

שלום,מישהו Question Exclamation
חזרה למעלה Go down
מורק3>מרווי,לירליר,פרח

מורק3>מרווי,לירליר,פרח

הודעהנושא: Re: ח-פ-י-ר-ו-ת!! [||]   ח-פ-י-ר-ו-ת!! [||] - Page 4 Icon_minitime4/12/2007, 08:13

טולהה=) כתב:
mor LOVE tom כתב:
לילה טוב...

אה זה ברצינות?! Embarassed

לילה טוב

כן מה חשבת?... חחח הוא מטורף זה והוא כבר כשה את זה כמה פעמים ואתמול הוא פרץ למועדון של היהודים שזה גם הית ספר הקודם שלי כדי לחפש נשק... הוא חשב שהיהודים מחביאים שם נשק.... טיפש..
חזרה למעלה Go down
Zero

Zero

מספר הודעות : 221
Registration date : 30.11.07

הודעהנושא: Re: ח-פ-י-ר-ו-ת!! [||]   ח-פ-י-ר-ו-ת!! [||] - Page 4 Icon_minitime4/12/2007, 11:44

היי בנות Very Happy
חזרה למעלה Go down

ח-פ-י-ר-ו-ת!! [||]
חזרה למעלה 
עמוד 4 מתוך 18לך לעמוד : Previous  1, 2, 3, 4, 5 ... 11 ... 18  Next