Israeli Forum of Tokio Hotel
האם אתה רוצה להגיב להודעה זו? אנא הירשם לפורום בכמה לחיצות או התחבר כדי להמשיך.

אינדקסחיפושLatest imagesהרשםהתחבר

ראיון ענק שתירגמתי

Go down 
+14
ORTAL_thisrael
leraax
Sivani _483
דנדדוש | קרמבו ^^
עטרלולה
~ענבר~
~נויוש~
Pruk
לוס :)
Shani <3 ~
Nehama
ניני הטמבלית
D<3T
shaileeOMGyourDEAD
18 posters
מחברהודעה
shaileeOMGyourDEAD

shaileeOMGyourDEAD

מספר הודעות : 17
Registration date : 26.11.07

ראיון ענק שתירגמתי Empty
הודעהנושא: ראיון ענק שתירגמתי   ראיון ענק שתירגמתי Icon_minitime28/11/2007, 16:12

אין לי ממש מושג ממתי זה אבל בכל מקרה תהנו D:

טוקיו הוטל דיי נהדרים!. המוזיקה שלהם לא חוצה גבולות!הם לא [לא הבנתי מזה משו עם רוק אנד רול ובנים רעים] והם לא הולכים לפתות אותך לתוך החדר שלהם במלון עם פיתון ובקבוק של בורבון (סוג של ויסקי ). והם בחיים לא ביקרו בטוקיו והם לא בעלים של מלון. אבל הם דיי משהו. ככל שהעבודה על המראה הולכת , הבנים האלו לוקחים את סגנון האימו סצנה האירופאי[מה הקשר XD ], והופכים את זה לתוך סגנון גס רוח וטהור,[משו לא ברור בלה בלה ]. בארץ המולדת שלהם גרמניה, הם מפורסמים כמו שלהקת "TAKE THAT " היו בעבר: ילדים לבושים כמוהם, הולכים אחריהם ממדינה למדינה,מכינים בובות שלהם,ישנים מחוץ לחדרי המלון שלהם ,קונים את הסינגלים שלהם,אלבומים,דיוידי'ס,חולצות ,כובעים,צעיפים,סיכות,מחזיקי מפתחות,מצעים,תכשיטים,שעונים, מדבקות,נגני אמפי3 וכמובן שטיחי כניסה . אם הייתם בני 14 שוב,הייתם מבינים (אולי אתם כן,אז אתם כן מבינים). יש להם את זה ! ביל עם השיער סוניק הקיפוד והעיניים המעושנות בצורת מושלמת שלו,והמראה היקר עם צמידי גולגות ומניקור שחור לבן,הוא עז ונחוש. טום,טום עם אותם פנים יפות רק ללא איפור, עם כובעים שטוחים וסרטים ,מידות במידה גדולה מידי בסגנון ההיפ הופ. שהוא מדבר הוא עושה תנועות עדינות של רובים עם האצבעות -פופ,פופ,פאוו! שביל מדבר הוא חושף את פרק כף היד שלו,הם מדברים רק בגרמנית כהוכחה למצב שלהם,אגרסיבי וגדול שומר ראש יושב ביניהם למתרגם,רק למקרה שאני יתנהג בפזיזות...נו טוב ,המוניטין שלי מקדים אותי.

איך המעריצים שלכם? :
ביל: אני ירצה לקרוא למעריצים שלנו עזים. הם באמת נהדרים-לא משנה לאיפה נלך,הם תמיד שם לתמוך בנו. זה לא רק שהם אוהבים את המוזיקה שלנו,הם חיים טוקיו הוטל,הם חיים איתנו,הם נוסעים איתנו לא משנה לאיפה.
טום: וזה לא רק בגרמניה הם נוסעים איתנו למדינות אחרות. המעריצים האירופאים שלנו התחילו לעשות זאת גם ,זה נהדר.

זה לא טיפה מפחיד? האם הם מתלבשים כמוכם? :
ביל: כן,זה קורה-אתה תיד פוגש מעריצים ששמים צללית שחורה או שיש להם לק שחור.ואני אוהב את זה. אני כל הזמן חשבתי שזה חייב ליהיות הדבר הכי מגניב בעולם,להופיע ויהיו שם המון טומים ובילים קטנים בקהל *צוחקים*
טום: יש המון מעריצים שלגמרי נראים כמוני וכמו ביל.
ביל: *צוחק* היו תמונות בתיקשורת שממש לא יכולת להגיד אם זה אנחנו או אנשים אחרים לבושים כמונו בתמונות.

כמה זמן לוקח לכם להתארגן?[ומשהו עם העמדה והסידור של השיער של ביל.]
ביל: אני לא צריך ממש הרבה זמן במקלחת . משהו כמו 30-40 דקות להכל!
טום: שהוא יוצא מהמקלחת השיער שלו נראה כמו שלי !
ביל: אם את מסתכלת על תמונות ישנות שלנו..
טום: משהו שאת לא צריכה לעשות.
ביל: ..את יכולה לראות איך הסטייל שלנו התפתח וכל אחד מאיתנו מצא סטייל משלו כבר בגיל מוקדם, בערך מגיל 6. לפני זה אמא שלנו הלבישה אותנו. ממש לא יכלת להבחין מי זה מי,אבל מאז התפתחנו לכיוון שונה.
טום: אם ביל היה קצת יותר מגניב והיה לו קצת טעם הוא עדיין היה נראה כמוני
ביל: אולי התפתחנו שונה כי תמיד היינו לבושים אותו דבר. אבל זה לא היה משהו שתיכננו זה פשוט קרה. אבל לראות אותו דבר יש המון יתרונות - להתחמק עם דברים מגניבים מבצפר. ואתם תמיד יכולים לשכב\לישון עם אותן הבנות.*צוחק*
טום: אני ישן\שוכב איתן קודם,ואז אני משכנע אותן לישון\לשכב עם ביל,אחרי שאני משלם להן!!!!!

איך זה ליהיות כל כך מפורסמים כל כך הרבה זמן ואתם כל כך צעירים?:
ביל: זה מטורף כשאתה חושב על זה. אני מתכוון, לא להרבה אנשים בגילינו יש את לחיות חיים כמו שאנחנו חיים. אנחנו בצד השמח שאנחנו אוהבים את העבודה שלנו אנחנו לא צריכם להתפשר ולעבוד בעבודות שאנחנו לא מעוניינים בהן. אני בעצם לא יודע מי הייתי עושה במקום. שירה היה הדבר היחידי שהייתי טוב בו ,הדבר היחידי המרגש שלי. הסינגל הראשון שלנו ישר עלה למקום הראשון בגרמנייה,עשינו סיבוב הופעות,זכינו בפרסים,עוד אלבום,עוד מדינות נוספו,עשינו סיבוב הופעות אירופאי. ואנחנו עדיין מופתעים ולא יכולים להאמין לכל מה שקורה. אבל אנחנו לא רוצים לחץ כלשהו עלינו "או אנחנו צריכים להשיג את זה ואת זה "

מי המודל לחיקוי שלכם?: ביל: אינלו שום מודל לחיקוי ולכולנו יש טעם שונה. טום מאזין רק להיפ הופ גרמני ,מה שאני ממש לא אוהב. גאורג אוהב פול אאוט בוי ואאוסיס, גוסטב אוהב מטאליקה וסיסטם אוף אדאון ואני מאזין להרבה דברים - אני אוהב קולדפליי,גרין דיי,פלאסיבו.

אז כל המוזיקה שאם עושים,ואיך שאתם נראים ,מאיפה זה בא? : טום: אנחנו מעולם לא ניסינו לחקות או לנגן קאברים. עשינו רק אחד לAmnesty International. מה שאת רואה,איך שאנחנו לבושים ,ומה שאת שומעת זה הכל 100% אנחנו!

עד לכשיו שרתם תמיד בגרמנית .איך זה היה באנגלית? : טום: זה היה אתגר,הפעם הראשונה שהופענו בה עם האלבום באנגלית ,לא ידענו איך זה לך. שהגענו ראינו שורות של מעריצים לאורך הרחובות וזה נתן לנו קבלת פנים נהדרת!. היינו כזה "בואו נראה מה יקרה". ואז היינו ממש מופתעים. הקהל היה נורא אנרגטי הם חגגו נורא וידעו כמעט את כל הליריקס באנגלית! זאת הייתה הרגשה לא יאומנת!זה היה לילה גדול בישבילנו! ביל: אני שרתי את השירים בגרמנית לתקופה ארוכה,חלקם אפילו 7 שנים. לא רצינו ששום חלק ממשמעות השיר תאבבד בתירגום אך בואתו זמן רצינו שישמעו מצוין! ולחלק שלי,לשיר באנגלית,רציתתי שזה ישמע כאילו אני זמר אנגלי. לא כמו אחד גרמני שמנסה לשיר באנגלית. אני פרפקציוניסט גדול ,זה קצת חולני,אבל אני לא שולט בזה,שאני עושה משהו אני לא יעצור עד שאני יהיה ממש ממש שמח עם זה!

איך אתם כותבים את השירים שלכם? האם זה טלפטי? : ביל:טום ואני התחלנו לכתוב שירים בערך משהיינו בגיל 7,אין דרך ספציפית לכתיבה ,אנחנו לא צריכים מצב מסויים או ישיבה. אני כותב את המילים והבנים יוצרים את המוזיקה ואנחנו עובדים על זה עם כ4 מפיקים. לפעמים ישלי ליריקס מסוים ואני מראה את זה לבנים ולפעמים לבנים יש לחן ואז אני מתחיל לכתוב לזה מילים. זה כל פעם שונה. טום: וזה כל פעם שונה כמה זמן לוקח לכתוב את השיר,לפעמים זה לוקח יומיים,שבועיים,חודשיים. ולפעמים אתה פשוט שם את השיר בצד כי אתה לא מרוצה מהתוצאה,אולי זה ישאר שם למשך שנה לפני שתתחיל לעבוד עליו שוב. ביל: אני אוהב את השיר " ליב די סקונדה".כתבנו אותו שהיינו בני 7 ושמרנו אותו ואז עבדנו עליו והנה. גאורג: כן,אני משאר שאיך שאנחננו מנגנים את זה עכשיו יכול להיות הגרסא ה15 ככה.

האם אתם נציגים של הרוק הגרמני ? : טום: לא היה איזשהי מוזיקת רוק גרמנית מגניבה במשך הרבה זמן. הכל נשלט על ידי מוזיקת הפופ למשך הרבה זמן. בערך לפני חמש שנים זה השתנה כמה להקות רוק גרמניות שברו את זה ,זה היה כמו פיצוץ. זה היה מתי שחתמנו את ההסדר הראשון שלנו.

זה נראה כאילו אתם חבורה נורא עסוקה האם אתם מקבלים המון זמן חופשי ?: ביל: אנחנו צריכים ההפ לגמרי מהלוח זמנים הרגיל שלנו שאנחנו בזמן החופשי. אנחנו נוסעים כל כך הרבה,חווינו כל כך הרבה,פגשנו כל כך הרבה אנשים-זה באמת מטורף. אז כאשר יש לנו זמן חופשי,זה להירגע ולישון.

מה עם מסיבות בסגנון רו אנד רול? איפה אתה חושבים שיש את הסצנת מועדונים הכי טובה ? : ביל: המועדונים הכי טובים ברוסיה.המסיבות לא כמו שומדבר אחר. רק לאחרונה ניהנו בני 18 אז זה קצת קשה. אבל ברוסיה,אפחד לא זורק אותך החוצה המשטרה למעשה מביאה אותך לתוך המועדון. טום: ויש שם בות שרוקדות סביב הבריכות!

נערך לאחרונה על-ידי בתאריך 29/11/2007, 10:39, סך-הכל נערך פעם אחת
חזרה למעלה Go down
http://israblog.co.il/275721
D<3T

D<3T

מספר הודעות : 197
Registration date : 24.11.07

ראיון ענק שתירגמתי Empty
הודעהנושא: Re: ראיון ענק שתירגמתי   ראיון ענק שתירגמתי Icon_minitime28/11/2007, 16:15

ואוו ממש תודה!!

אני אקרא...טנקס (:
חזרה למעלה Go down
shaileeOMGyourDEAD

shaileeOMGyourDEAD

ראיון ענק שתירגמתי Empty
הודעהנושא: Re: ראיון ענק שתירגמתי   ראיון ענק שתירגמתי Icon_minitime28/11/2007, 16:16

D<3T כתב:
ואוו ממש תודה!!

אני אקרא...טנקס (:

בכיף Very Happy
חזרה למעלה Go down
ניני הטמבלית

ניני הטמבלית

מספר הודעות : 425

ראיון ענק שתירגמתי Empty
הודעהנושא: Re: ראיון ענק שתירגמתי   ראיון ענק שתירגמתי Icon_minitime28/11/2007, 16:47

תודה!!!!

cherry
חזרה למעלה Go down
Nehama

Nehama

מספר הודעות : 172
Registration date : 25.11.07

ראיון ענק שתירגמתי Empty
הודעהנושא: Re: ראיון ענק שתירגמתי   ראיון ענק שתירגמתי Icon_minitime28/11/2007, 16:49

תודה Smile

קראתי,ואהבתי (:
חזרה למעלה Go down
Shani <3 ~

Shani <3 ~

מספר הודעות : 163

ראיון ענק שתירגמתי Empty
הודעהנושא: Re: ראיון ענק שתירגמתי   ראיון ענק שתירגמתי Icon_minitime28/11/2007, 16:58

תודה רבה !
3>
חזרה למעלה Go down

מספר הודעות : 57

ראיון ענק שתירגמתי Empty
הודעהנושא: Re: ראיון ענק שתירגמתי   ראיון ענק שתירגמתי Icon_minitime28/11/2007, 17:17

תודה רבההההההה.
ואם כתוב שם שהם כבר מני 18 אז זה לא כזה ישן בכלל.
3>
חזרה למעלה Go down
Pruk

Pruk

מספר הודעות : 170

ראיון ענק שתירגמתי Empty
הודעהנושא: Re: ראיון ענק שתירגמתי   ראיון ענק שתירגמתי Icon_minitime28/11/2007, 18:06

ראיון שווה אש חח תודה רבה !!!
חזרה למעלה Go down
~נויוש~

~נויוש~

מספר הודעות : 16

ראיון ענק שתירגמתי Empty
הודעהנושא: Re: ראיון ענק שתירגמתי   ראיון ענק שתירגמתי Icon_minitime28/11/2007, 18:33

טנקס!! albino
חזרה למעלה Go down
shaileeOMGyourDEAD

shaileeOMGyourDEAD

ראיון ענק שתירגמתי Empty
הודעהנושא: Re: ראיון ענק שתירגמתי   ראיון ענק שתירגמתי Icon_minitime28/11/2007, 18:36

בכיף בובות D:

דברו איתי במסן מי שרוצה עוד ראיונות מתורגמים

shaus_m@walla.com

3> santa
חזרה למעלה Go down
~ענבר~

~ענבר~

מספר הודעות : 20

ראיון ענק שתירגמתי Empty
הודעהנושא: Re: ראיון ענק שתירגמתי   ראיון ענק שתירגמתי Icon_minitime28/11/2007, 19:32

יאא תודה רבה D:
ראיון חמוד I love you

"טום: אני ישן\שוכב איתן קודם,ואז אני משכנע אותן לישון\לשכב עם ביל,
אחרי שאני משלם להן!!!!!" כאן נקרעתי XDD
כ"כ צפוי מצידו P:
חזרה למעלה Go down
עטרלולה

מספר הודעות : 33

ראיון ענק שתירגמתי Empty
הודעהנושא: Re: ראיון ענק שתירגמתי   ראיון ענק שתירגמתי Icon_minitime28/11/2007, 20:33

אחד מהראיונות היותר טובים שלהםD:
חזרה למעלה Go down
דנדדוש | קרמבו ^^

מספר הודעות : 38

ראיון ענק שתירגמתי Empty
הודעהנושא: Re: ראיון ענק שתירגמתי   ראיון ענק שתירגמתי Icon_minitime28/11/2007, 20:35

וואייי קראתיי רעיון ממדהיים!
ממש תתוודההה Very Happy
חזרה למעלה Go down
Sivani _483

Sivani _483

מספר הודעות : 45

ראיון ענק שתירגמתי Empty
הודעהנושא: Re: ראיון ענק שתירגמתי   ראיון ענק שתירגמתי Icon_minitime28/11/2007, 21:01

ואו ראיון מדהים!!
תודה רבה על התירגגגום!!!
חח אני נקרעת מהתשובות שלההם ! cheers
חזרה למעלה Go down
leraax

leraax

מספר הודעות : 45

ראיון ענק שתירגמתי Empty
הודעהנושא: Re: ראיון ענק שתירגמתי   ראיון ענק שתירגמתי Icon_minitime28/11/2007, 22:30

אני אקרא כשייצא לי חח, בדיוק עושה משהו XP
אבל תודה ברמווות!!
3>
חזרה למעלה Go down
http://israblog.nana10.co.il/blogread.asp?blog=461527
ORTAL_thisrael

ORTAL_thisrael

מספר הודעות : 87

ראיון ענק שתירגמתי Empty
הודעהנושא: Re: ראיון ענק שתירגמתי   ראיון ענק שתירגמתי Icon_minitime28/11/2007, 23:10

עלקי בקי המסיבות הכי טובות הם ברוסיה!

בואו..בואו לTLV תראו מה זה מסיבה! חחח

לא, באמת שיבואו חח....
חזרה למעלה Go down
Shir_Abraham

מספר הודעות : 106

ראיון ענק שתירגמתי Empty
הודעהנושא: Re: ראיון ענק שתירגמתי   ראיון ענק שתירגמתי Icon_minitime29/11/2007, 00:34

ORTAL_thisrael כתב:
עלקי בקי המסיבות הכי טובות הם ברוסיה!

בואו..בואו לTLV תראו מה זה מסיבה! חחח

לא, באמת שיבואו חח....
חחח יראו את האוחוצות וזה יבהלו O; affraid
---
תודה רבה שתירגמת ^^
חזרה למעלה Go down
http://www.shin1.co.il/id/show_user.php?userid=191776
Rena

מספר הודעות : 4
Registration date : 27.11.07

ראיון ענק שתירגמתי Empty
הודעהנושא: Re: ראיון ענק שתירגמתי   ראיון ענק שתירגמתי Icon_minitime29/11/2007, 21:06

אוו ריאיון נחמד^_^
חזרה למעלה Go down
ירדדניי=)

ירדדניי=)

מספר הודעות : 31
Registration date : 27.11.07

ראיון ענק שתירגמתי Empty
הודעהנושא: Re: ראיון ענק שתירגמתי   ראיון ענק שתירגמתי Icon_minitime29/11/2007, 21:21

תודההההה חיי (((: Very Happy
חזרה למעלה Go down
kip17

kip17

מספר הודעות : 18

ראיון ענק שתירגמתי Empty
הודעהנושא: Re: ראיון ענק שתירגמתי   ראיון ענק שתירגמתי Icon_minitime28/12/2007, 20:54

"אני ישן\שוכב איתן קודם,ואז אני משכנע אותן לישון\לשכב עם ביל,אחרי שאני משלם להן!!!!!"

טום אתה כזה חששש!!!!

אבל אני מתה עלייךךךךך!
תודה על הראיוןןןןןןןןןןןן!!
חזרה למעלה Go down

ראיון ענק שתירגמתי
חזרה למעלה 
עמוד 1 מתוך 1
 Similar topics
-